Doņecka palikusi bez ūdens; apgrūtināta pārtikas piegāde

Komentāri
Doņecka palikusi bez ūdens; apgrūtināta pārtikas piegāde
Foto: AFP/LETA

Artilērijas apšaudes Austrumukrainas pilsētā Doņeckā nodarījušas bojājumus ūdens attīrīšanas tornim. Pilsēta palikusi bez ūdens, tāpat apgrūtināta arī pārtikas piegāde, ziņo ārvalstu mediji.

Doņeckas iedzīvotāji stāv rindās, lai ūdeni iegādātos. ”Mēs ceram, ka tas nav uz ilgu laiku,” ziņu aģentūrai AFP pauda 32 gadus jaunā Anastasija, kas cer ar ūdeni uzpildīt divas pieclitrīgas pudeles. Veikalā ūdens tiek pārdots par aptuveni 0,75 Ukrainas grivnām (0,043 eiro) litrā.

Foto: AFP/SCANPIX

Foto: AFP/SCANPIX

Doņeckas iedzīvotāja Anastasija norāda, ka ziņa par ūdens piegāžu pārtraukšanu no pilsētas mēra tika saņemta svētdienas vakarā, un ūdens pazudis tik spēji, ka viņa nav paguvusi izveidot uzkrājumus.

Sociālajos tīklos parādās ziņas, ka daudzi cilvēki karadarbības rezultātā Austrumukrainā palikuši bez mājām:

Pārtikas cenas Doņeckā kopš pērnā gada augusta ir pieaugušas vidēji par 20%, bet dārzeņu cena uzlekusi par 40%, ziņo Krievijas ziņu aģentūra “Itar-Tass”.

Tikmēr ANO Drošības padomes jaunākā informācija, liecina, ka provizoriskie notriektās Malaizijas lidmašīnas “Malaysia Airlines” avārijas izmeklēšanas rezultāti tiks paziņoti tuvāko divu nedēļu laikā – augusta beigās.

Ukrainas amatpersonas iepriekš paziņojušas, ka lidaparāts notriekts ar pretgaisa aizsardzības raķeti “Buk”, un to izdarījuši prokrieviskie kaujinieki. Uz separātistu lomu notikušajā traģēdijā norāda arī ASV. Krievijas un ar to saistītie spēki savu vainu gan noliedz.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl