Doņeckā, iespējams, uzsprāgusi teroristu munīcijas noliktava

1 komentārs

Svētdien vakarā Doņecku satricinājis spēcīgs sprādziens, kas noticis ķimikāliju rūpnīcas teritorijā, vēsta vietējie mediji.

Atbilstoši provizoriskajai informācijai uzsprāgusi munīcijas noliktava, kuru prokremliskie kaujinieki bija izvietojuši rūpnīcas teritorijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sprādziena troksnis bijis dzirdams ne tikai Doņeckā, bet arī vairākās apdzīvotās vietās Doņeckas apkaimē, ziņo laikraksts Ukrainski Novini.

Uz dažām sekundēm nakts debesis iezaigojušās spilgtā gaismā. Sprādziena vilnis izsitis logus ēkām, kas atradās vairākus kilometrus no eksplozijas epicentra.

Kā skaidroja organizācijas Labējais sektors līderis Dmitro Jarošs, Ukrainas artilērija iznīcinājusi aptuveni 200 kaujiniekus, 20 ienaidnieka artilērijas iekārtas Grad un 30 automašīnas ar kaujas komplektiem.

Šis trieciens bijis Doņeckā svētdien vakarā dzirdamā spēcīgā sprādziena iemesls, norādīja līderis.

“Pirms kāda laika lieliski nostrādāja mūsu artilērija, trāpot Krievijas teroristisko spēku kaujas mašīnu BM-21 un to kaujas komplektu koncentrēšanās vietā,” sociālajā tīklā Facebook paziņoja Jarošs.

Krievija pagājušā februārī okupēja Ukrainai piederošo Krimas pussalu. Kopš aprīļa Maskavas atbalstītie un apbruņotie kaujinieki, diversanti un Krievijas regulāro vienību karavīri ieņēmuši plašus apvidus Luhanskas un Doņeckas apgabalos Ukrainas austrumos.

Kā janvāra beigās ANO Drošības padomes sēdē apliecināja Ukrainas vēstnieks ANO Jurijs Sergejevs, Ukrainas austrumos atrodas 12 tūkst. Krievijas karavīru.

Atbilstoši vēstnieka teiktajam Austrumukrainā ir arī 235 Krievijas tanki, 720 bruņutransportieri un 263 artilērijas sistēmas.

TOP komentāri

  • Nu re
    0 0 0

    Nu re

    Sava republika, sava valoda, bet dzīves nekādas. Nesanāca iecerētā Paradīze, bet Pekle visnaturālākā-Doņeckas Tautas Pekle (DTP).

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl