Komentāri
Doņeckā atsākušās cīņas par stratēģiski svarīgo lidostu
FOTO: SCANPIX

Ukrainas austrumu pilsētā Doņeckā atsākušās cīņas par stratēģiski svarīgo lidostu. Prokrieviskie kaujinieki to atkal mēģināja ieņemt, taču Ukrainas spēki šo uzbrukumu atvairīja.

Uzbrukumā gāja bojā septiņi uzbrucēji. Ukrainas bruņoto spēku pusē zaudējumu nav un Ukrainas karavīri turpina kontrolēt abus lidostas termināļus.

Lai gan lidosta jau sen vairs neapkalpo pasažierus, tā ir stratēģiski svarīga. Ja tā nonāktu nemiernieku kontrolē, viņiem varētu piegādāt munīciju jau ar kravas lidmašīnām, nevis kravas automašīnām – kā tas ir šobrīd.

Kā atklājusi kāda Vācijas valdībai tuvu stāvoša persona – ja prokrieviskie separātisti Ukrainas austrumos ieņemtu Doņeckas lidostu vai Mariupoles pilsētu, Eiropas Savienība būtu gatava Krievijai noteikt papildu sankcijas.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl