1 komentārs
Donalds Tramps: Ļoti augstu vērtēju Latvijas basketbola zvaigznes Kristapa Porziņģa ieguldījumu
Foto: AFP/LETA

ASV paliks nelokāms Latvijas draugs un sabiedrotais. Tā vēstulē Valsts prezidentam Raimondam Vējonim raksta ASV prezidents Donalds Tramps, vienlaikus slavējot basketbola zvaigznes Kristapa Porziņģa panākumus.

Tramps Vējonim apliecinājis, ka Amerika paliek uzticīga uzņemtajām saistībām drošības jomā, un viņš augstu novērtē Latvijas apņemšanos atvēlēt divus procentus no iekšzemes kopprodukta aizsardzībai, kas ir labs piemērs izmaksu sloga sadalīšanai starp NATO valstīm. ASV prezidents arī pauž gatavību attīstīt Latvijas un ASV ekonomiskās attiecības.

“Šodien es ar lepnumu varu vēlreiz apliecināt, ka ASV paliks nelokāms Latvijas draugs un sabiedrotais. Un atļausiet man piebilst kā Ņujorkas “Knicks” fanam, ka es ļoti augstu novērtēju Latvijas basketbola zvaigznes Kristapa Porziņģa ieguldījumu,” raksta Tramps, paužot pateicību par laba vēlējumiem no Latvijas, viņam stājoties ASV prezidenta amatā.

TOP komentāri

  • Jautaajums
    +2 +2 0

    Jautaajums

    raimonds1.co m/433655381
    Trampam ir iespējas liberālajiem medijiem un politiķiem pierādīt savas ideoloģijas pārākumu

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl