1 komentārs
Donalds Tramps: Ļoti augstu vērtēju Latvijas basketbola zvaigznes Kristapa Porziņģa ieguldījumu
Foto: AFP/LETA

ASV paliks nelokāms Latvijas draugs un sabiedrotais. Tā vēstulē Valsts prezidentam Raimondam Vējonim raksta ASV prezidents Donalds Tramps, vienlaikus slavējot basketbola zvaigznes Kristapa Porziņģa panākumus.

Tramps Vējonim apliecinājis, ka Amerika paliek uzticīga uzņemtajām saistībām drošības jomā, un viņš augstu novērtē Latvijas apņemšanos atvēlēt divus procentus no iekšzemes kopprodukta aizsardzībai, kas ir labs piemērs izmaksu sloga sadalīšanai starp NATO valstīm. ASV prezidents arī pauž gatavību attīstīt Latvijas un ASV ekonomiskās attiecības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Šodien es ar lepnumu varu vēlreiz apliecināt, ka ASV paliks nelokāms Latvijas draugs un sabiedrotais. Un atļausiet man piebilst kā Ņujorkas “Knicks” fanam, ka es ļoti augstu novērtēju Latvijas basketbola zvaigznes Kristapa Porziņģa ieguldījumu,” raksta Tramps, paužot pateicību par laba vēlējumiem no Latvijas, viņam stājoties ASV prezidenta amatā.

TOP komentāri

  • Jautaajums
    +2 +2 0

    Jautaajums

    raimonds1.co m/433655381
    Trampam ir iespējas liberālajiem medijiem un politiķiem pierādīt savas ideoloģijas pārākumu

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 4

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl