Donalds Tramps atsakās no ASV prezidenta algas

Komentāri
Donalds Tramps atsakās no ASV prezidenta algas
Foto: LETA/AFP

ASV prezidenta vēlēšanu uzvarētājs Donalds Tramps atteicies no algas, kas viņam pienāktos kā samaksa par prezidenta amata pienākumu pildīšanu. Par to viņš pavēstīja intervijā ASV telekanālam CBS.

”Šķiet, ka pēc likuma man tomēr būs pienākums saņemt vienu dolāru, tāpēc šo vienu dolāru es paņemšu,” pavēstīja Donalds Tramps.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņš arī atklāja, ka viņam nav ne mazākās nojausmas, kāda ir ASV prezidenta alga, uz ko žurnāliste viņam norādīja, ka ar lēmumu atteikties no ASV prezidenta algas viņš atsakās no 400 000 ASV dolāru gadā.

Tikmēr pēc žurnāla Forbes aplēsēm Donalda Trampa kopējā labklājība vērtējama 3,7 miljardu ASV dolāru apmērā. Priekšvēlēšanu kampaņas laikā viņš atzina, ka 2015. gadā viņš nopelnījis vairāk nekā 557 miljonus dolāru, vēsta interneta vietne meduza.io.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl