Donalds Tramps atsakās no ASV prezidenta algas

Komentāri
Donalds Tramps atsakās no ASV prezidenta algas
Foto: LETA/AFP

ASV prezidenta vēlēšanu uzvarētājs Donalds Tramps atteicies no algas, kas viņam pienāktos kā samaksa par prezidenta amata pienākumu pildīšanu. Par to viņš pavēstīja intervijā ASV telekanālam CBS.

”Šķiet, ka pēc likuma man tomēr būs pienākums saņemt vienu dolāru, tāpēc šo vienu dolāru es paņemšu,” pavēstīja Donalds Tramps.

Viņš arī atklāja, ka viņam nav ne mazākās nojausmas, kāda ir ASV prezidenta alga, uz ko žurnāliste viņam norādīja, ka ar lēmumu atteikties no ASV prezidenta algas viņš atsakās no 400 000 ASV dolāru gadā.

Tikmēr pēc žurnāla Forbes aplēsēm Donalda Trampa kopējā labklājība vērtējama 3,7 miljardu ASV dolāru apmērā. Priekšvēlēšanu kampaņas laikā viņš atzina, ka 2015. gadā viņš nopelnījis vairāk nekā 557 miljonus dolāru, vēsta interneta vietne meduza.io.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl