Donalds Tramps atklāti nosauc Obamu par stulbeni

3 komentāri
Donalds Tramps atklāti nosauc Obamu par stulbeni
AP/SCANPIX

Cīņa par pieprasītāko amatu pasaulē tuvojas izskaņai. ASV prezidenta amata kandidātiem atlicis mazāk par divām nedēļām, lai vēl neizlēmušos vēlētājus nosvērtu savā pusē. Tad nu lietā tiek likts viss – no draudiem par Trešo pasaules karu līdz pārmetumiem, ka sāncensis pat nezina, kas ir demokrātija.

Abi prezidenta amata kārotāji ieradušies Floridā – štatā, bez kura atbalsta uzvarēt būs gandrīz neiespējami. Tad nu abi tur koncentrējuši gan spēkus, gan naudu, lai radītu iespaidu, ka Florida jau ir izlēmusi. Tramps kameru priekšā pat nolicis darbiniekus, kuru uzdevums ir kliedēt iespaidu par viņu kā alkatīgu rīkļurāvēju, kuram par padotajiem bijis vienalga. Lamāta tiek kā sāncense, tā arī amatā esošais prezidents.

Ekrānuzņēmumi

Donalds Tramps:
Mūsu līderi ir stulbi. Stulbi cilvēki, ka es jums saku! Obama – viņš kampaņo par labu Hilarijai, kuru pats nevar ciest!

Lai būtu drošs, ka emociju nav par maz, Tramps pat piedraudējis ar Trešo pasaules karu, ja ievēlēta tiks Klintone. Interesanti gan, ka pirms pāris nedēļām ar tādu pašu paziņojumu klajā nāca skandalozais krievu politiķis Vladimirs Žirinovskis.

Klintone atbild, sitot pa Trampa izteikumiem, kas apšauba ASV vēlēšanu godīgumu.


Hilarija Klintone:

20. janvārī pirmais darbs, ko prezidents dara, ir zvēr saglabāt, aizsargāt un aizstāvēt konstitūciju. Un man ir šaubas, vai Donalds Tramps vispār saprot, ko tas nozīmē!

Prognozes pagaidām ir Hilarijas pusē – viņa draud apsteigt Trampu pat štatos, kas tradicionāli balsojuši par republikāņiem.

Video

TOP komentāri

  • Sanchezzz
  • Ilva
    +1 +1 0

    Ilva

    Ir jau arī, jo viņam nu vismazāk pienāktos jaukties priekšvēlēšanu kampaņās. Varētu priecāties ka pats ticis, bet ne traucēt citam.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl