Komentāri
”Dodiet iespēju dzīvot!” – simtiem bēgļu pieprasa atvērt Itālijas-Austrijas robežu
FOTO: SCANPIX

Saspringta situācija uz Itālijas-Austrijas robežas. Lai protestētu pret Eiropas Savienības (ES) un Turcijas vienošanos no šodienas sākt patvēruma meklētāju pārvietošanu atpakaļ uz Turciju, Itālijā un Austrijā mītošie bēgļi bloķējuši tranzīta ceļu un iesaistījušies sadursmēs ar policiju.

Turot rokās plakātus ar uzrakstiem ”Laipni lūgti Eiropas Savienībā”, ”Dodiet iespēju dzīvot!”, simtiem cilvēku pieprasīja atvērt robežas, norādot, ka patvēruma meklētāju nosūtīšana atpakaļ uz Turciju esot rupja cilvēktiesību pārkāpšana.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai savaldītu agresīvi noskaņotos protestētājus, policijai bija jāliek lietā asaru gāzi un ūdensmetējus.

Pagājušajās brīvdienās pie Grieķijas un Itālijas krastiem izglābtas sešas patvēruma meklētāju pārpildītas laivas. Jau vēstījām, ka šogad Eiropā ieradušies jau vairāk nekā 150 000 bēgļu.

Foto

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl