Divus latviešus Francijā notiesā par homofobisku uzbrukumu

Francijas tiesa par homofobisku uzbrukumu Puatjē pilsētā Francijas vidienē diviem Latvijas valstspiederīgajiem – 34 gadus vecajam Edgaram un 30 gadus vecajam Ringoldam – piespriedusi cietumsodus, vēsta laikraksts “La Nouvelle République”.

Atpakaļ uz rakstu

58 komentāri

 • LoL

  LoL

  To policistu viņi aizturēšanas laikā ievainoja, jo tas arī bija homo jeb tāpēc ka abiem "brašuļiem" bija šņabis galvā un prāts paka.ā, tāpēc taisīja sū.us? Cilvēkiem uzbrukt nav labi, bet homofobija te ir aiz matiem pievilkta. Divi āmuri apdzērās un sāka kauties, nebūtu gejs, kādam citam piesietos.
 • Milan Hoplíček

  Milan Hoplíček

  Tieši tur jums nav taisnība! Jūs domājat ka geji visi vienādi, ne! Un tieši karsta sirds un mīloša dvēle ir parasti homosexuālu īpašības, pastāv tie kuriem seks ir vispār vienalga vai nav vismaz no svara, bet dzīvo ar savu dārgo pusi - bet vīrieti, jo sievieti tikai padarītu skumju. Un jūs domājat ka Latvijā geju nav? Ka jums labs ģenetiskais kods? Hahaha xD
 • Elīna

  Elīna

  Visi gudrie komentētāji. Šie “Pederasti un lezbietes” neizvēlas kādi viņi ir. Tas pats, ka vīrietis ar mazu daiktu nespēj to palielināt vai lejo eļļiņas izaudzēt. Nu stulbi cilvēki, kas to nesaprot. Kādi ir, tādi ir. Lai dzīvo savu dzīvi un pārmest vai sist otru tikai tāpēc, ka tāds piedzima un speciāli neizvēlās savu dzīvi tādu nav jānosoda. Aprobežoti cilvēki. Vairs nav PSRS laiki un viss ir daudz atklātāks.
  Ja Jums piedzims bērni, kas izrādīsies ar tieksmi uz savu dzimumu - arī sitīsiet?
 • Sanita

  Sanita

  Bišķiņ iecietīgākiem jābūt! Ja viņi tur ir oficiāli Laulājušies, tad ne jau ringolds ar edgaru var svešā valstī piedzerties un sist citus un vilkt uz upi slīcināt!
 • Luīze

  Luīze

  Galvenais, ka iztukšoja šņabja pudeli!
  Vieni tik alkaši no Latvijas dzīvo ārzemēs.
 • Arno

  Arno

  La beidz publiski laiziities tad probleemu buus mazaak ! Fucking globalistu Francija un Eiropa vispaar !
 • Kristine Liepina

  Kristine Liepina

  Ak laiki, ak tikumi ... laikam jau tapēc katrai tautai jādzīvo savā vastī, dažās valstīs asinsgrēks ir norma, citās homoseksuāli sakari. Latvijā tomēr tikumību ne ar uguni izsvilināsi, ne zobenu izcirtīsi ... jauni krustneši mūsu valstī nes jaunas ideoloģijas, prieks, ka vairākums tomēr perversija un netiklība nav pieņemama. Nesaku, ka šie puiši pareizi rīkojās, ar vardarbību vairojas tikai jauna vardarbība. Šai sērgai vienkārši jāļauj izmirt dabīgā nāvē, jo kā zināms, viņi nevairojas.
  • Dace

   Dace

   Ja viņi nevairojas, tad kāpēc viņi nav pazuduši? Izliecies gudra, bet runā, kā aita. No hetero ģimenēm vien tādi rodas.
 • Kristine Liepina

  Kristine Liepina

  Ak laiki, ak tikumi ... laikam jau tapēc katrai tautai jādzīvo savā vastī, dažās valstīs asinsgrēks ir norma, citās homoseksuāli sakari. Latvijā tomēr tikumību ne ar uguni izsvilināsi, ne zobenu izcirtīsi ... jauni krustneši mūsu valstī nes jaunas ideoloģijas, prieks, ka vairākums tomēr perversija un netiklība nav pieņemama. Nesaku, ka šie puiši pareizi rīkojās, ar vardarbību neko panākt nevar. Šai sērgai vienkārši jāļauj izmirt dabīgā nāvē, jo kā zināms, viņi nevairojas.
  • Dzintars Raģis

   Dzintars Raģis

   Šaubos ka šī sērga tā vienkārši izmirs! Vajag aizliegt visus tos praidus,neļaut tādiem tipiem zīmēties! Nevis atļaut atsaucoties uz cilvēktiesībām! Baidos ka tomēr šīs pretīgās,slimīgās ideoloģijas arvien vairāk ienāks arī šeit!
  • Kristine Liepina

   Kristine Liepina

   Dzintars Raģis nuuuuu, bet tās taču Eiropeiskās vērtības uz kurām tik ļoti tiecāmies ;) ! Un jā, ienāks, ienāks, bet padomijā arī mums uzspieda gana daudz sviesta, tas tomēr nenozīmē, ka visu tik ļoti jāpaķer un jāievieš savā valstī. Var arī nevardarbīgi pretoties.
  • Kristaps Neimanis
  • Dzintars Raģis

   Dzintars Raģis

   Kristine Liepina Nu tādas vērtības gan mums nevajag! Nesaku ka vajag viņus sist,bet ignorēt gan! Krievu laikos viņi vismaz klusu tupēja savos kaktos,neko par viņiem ne rakstīja,ne rādija! Pasarg dievs tik nedomā ka slavēju tos laikus!?
  • Kristine Liepina

   Kristine Liepina

   Dzintars Raģis Jā, es jau arī tādas vērtības negribu un turos pretī visiem spekiem, bet tepat feisbukā jau atliek kaut vienu neglaimojošu vārdu par viņiem pateikt, kā feisbuks jau bloķe uz menesi profilu. Tā kā vārda brīvība un demokrātija ir tikai mīts, kad tiek skartas īpašu personu "tiesības". Lai gan patiesībā neviens viņus nemaz neaiztiek un neko neierobežo, vienīgais par ko cīnās cilvēki, ir par minoritāšu propogandas un atspoguļošanu pozitīvā gaismā, ierobežošanu. Tieši tāpēc viņiem tik ļoooti traucē tas pats tikumības likums, ko izdevās dabūt izglītības likumā, kurš neļauj skolās un bērnudārzos izplatīt gendera teoriju.
  • Andris Kaposts

   Andris Kaposts

   Vārda brīvība beidzas tur, kur aizvaino citus. Kā tu jutīsies, ja es tevi saukšu par sērgu, slimu un kropli? Gan jau būsi aizvainota.

   Tev nav nekādu tiesību citiem norādīt, kā viņiem dzīvot, kā ģērbties, ko darīt.
   Varbūt pietiks darīt pāri tiem, kuri ir savādāki? Birms 30 gadiem bija ok sist melnādainos, jo viņi ir savādāki. Pirms 300 gadiem dedzināja tos, kuri teica, ka zeme ir apaļa un baznīca teica, ka sabiedrībai tiek uzspiesti slimi un nepareizi uzskati.
   Padomā par to. Ieslēdz līdztiesību un iecietību
  • Kristine Liepina

   Kristine Liepina

   Andris Kaposts neviens viņiem pāri nedara, vien neļauj propogandēt savu kaunu un neļauj celt saulē negodu. Latviešiem tikums ir bijis vienmēr augstā godā. Pie tā arī paliksim :) ! Vārda brīvība beidzās tur, kur kāds ir tiesīgāks par otru, un tas atkal ierobežo citu cilvēku tiesības, jo tiem otriem arī ir tiesības nebūt tik smalki informētiem par to pirmo perversijām.
  • Andris Kaposts

   Andris Kaposts

   Ar kādām tiesībām tu definē, ka tā ir perversība un negods?
   Gods ir tad, kad tu godīgi strādā, es ir labs pret citiem un tev ir veiksmīga ģimene(ģimene var būt jebkas, patnsuņu bariņš).
   Ar kādām tiesībām tu tagad saki, ka tas kā tu veido ģimeninir godīgi un pareizi, bet kā citi to dara, nav godīgi.?

   Nedara pāri? Kāpēc kāda nosaukšana par geju ir apvainojums? Kāpēc regulāri viņi tiek izsmieti, kaunināti pat kad staigā sadevušies rokās? Tajā pašā laikā ieraugot vīrieti ar sievieti sadevušos rokās, neviens neko nesaka..
   Varbūt izkāp no saviem tumsonīgajiem vecās omes uzskatiem, jo tad civilizētajā pasaulē vairs neiekļausies. Mūsdienh pasaulē visi ir vienlīdzīgi un nosodīšana vair netiek pieņemta
  • Kristine Liepina

   Kristine Liepina

   Andris Kaposts tāpēc, ka tā IR perversija un negods un to vienmēr ir piekopuši morāli pagrimušākie sabiedrības slāņi.
  • Andris Kaposts

   Andris Kaposts

   Kristine Liepina dod man faktus, ka to piekopuši pagrimušākie sabiedrības slāņi.
   Ja nav faktu,tad tukši nebļausties un neaizvaino cilvēkus.
  • Kristine Liepina

   Kristine Liepina

   Andris Kaposts labāk pastāsti, kas Tavuprāt tad ir perversija, netiklība, no tā paša vārda saknes netikums, tikums ...
  • Andris Kaposts

   Andris Kaposts

   Neizvairies no atbildes.
   Ja tev nav faktu tam, ko tikko skaļi sludināji, tad teikšu konkrēti-aizver muti un pārstāj nosodīt cilvēkus par viņu izvēlēm un dzīvi
  • Andris Kaposts

   Andris Kaposts

   Kristine Liepina
   "Tikums- Pozitīva, noturīga, iekšēji piemitīga personības morāla īpašība, ko raksturo, piem., augsta morālā stāja, taisnīgums, godīgums, godprātīgums, labestība attieksmē pret citiem cilvēkiem un sabiedrību"
   Lūk definīcija, kas ņemta no www.letonika.lv
   Ja ņemam vērā definīcijas pēdējo daļu, tad neesat diezko tikumiska, jo nevēlaties būt labestīga pret dažām sabiedrības grupām.
   Perversija- "uzvedība, kuru raksturo pastāvīga seksuāla spriedze, ja tā traucē līdzcilvēkus"
   Definīcijas arī no letonika.lv
   Tātad perverss var būt arī heteroseksuālis.
   Un vispār vēl tikai pirms 100 gadiem perversi skaitījās nodarboties ar seksu bez mērķa iegūt bērnus.

   Gaidu faktus un kaut ko pamatotu no tavas puses
  • Kristine Liepina

   Kristine Liepina

   Andris Kaposts jā, tikums pirmkārt ir iekšēja un ārēja tīrība - kā prātā, tā miesā. Ko Jūsuprāt nozīmē vārdi perversija un netiklība!? Tikums ir, kad augsta morāla stāja izpaužas visās cilvēka dzīves sfērās. Nevar būt korumpēts, bet tikumīgs, tāpat nevar būt tikls un homoseksuāls. Homoseksuāls jau pašā būtībā nozīmē novirzi no morālās normas. Tā ir pataloğija - problēma, kura jārisina, nevis jāuzspiež citiem. Uzspiežot to citiem, tieši viņi ir vardarbīgi un nelabestīgi pret normāliem, veseliem cilvēkiem.
  • Andris Kaposts

   Andris Kaposts

   Tu tagad turpini muldēt tukšas pļāpas. Es devu konkrētus faktus un definīcijas.

   Gaidu faktu un pētījumus, kur pierādās, ka tā ir pataloģija.

   Un pietiks tukšu diršanu. Konkrētus faktus, pētījumus. Atbildiet uz to, ko rakstu
  • Kristine Liepina

   Kristine Liepina

   Andris Kaposts Pats sameklēsiet, pēc muļķa neizskatāties! Vēlreiz jautāju, ko Jūsuprāt nozīmē vārdi perversija un netiklība!? Kam tie ir adresēti?
  • Andris Kaposts

   Andris Kaposts

   Es jau atbildēju, kas ir netiklība un perversija. Ar atzītām definīcijām, kurām piekrītu.

   Iesaku papētīt tematu pirms runāt par to.

   Un iesaku liberalizēt savus novecojušos uzskatus un pārstāt kurināt publisku naidu pret atsevišķām sabiedrības grupām.
   Jauku vakaru
  • Kristine Liepina

   Kristine Liepina

   Andris Kaposts Jūs iekopējāt tikumības definīciju, nevis netiklības un perversijas.
  • Andris Kaposts
  • Milan Hoplíček

   Milan Hoplíček

   Andris Kaposts Žēl, latviešu sabiedrība nav gatava.

   Kristine Liepina Jūs neko nezināt, es jums ieteiktu pazīt kādu "normālo un reālo" homosexuālu, ne tikai to ko jūs laiku pa laikam redzat televīzijā ar varavīksnes krāsām un personīgi sakot baigi šausmīgo uzskatu un stilu. Pazīt un runāt par viņa skata leņķa uz dzīvi, uz visu. Problēma ir ka jūs (ne tikai Jūs) Latvijā (un atkal - ne tikai Latvijā) viņus nesaprotat, ne tāpēc ka tas nebūtu iespējams un tāpēc ka tas ir nemorāli, bet tāpēc ka jūs negribat saprast, ir daudz vieglāk nerespektēt citus un justies labāk par viņiem, jo "jūs esat normālie". Tikai statistiski geju pasaulē ir +- 150 miljonu, tas ir pa daudz, lai teiktu ka tas ir pret dabu, viņiem ir iemesls te pastāvēt, cilvēki tikai reliģijas dēļ sāka baidīties no viņiem, pirms 3000 gadiem tas bija normāli (senā Grieķijā piemēram)... Un būtu dusmīga, ka jūs esat informēta facebooka vidē par tādiem notikumiem... Ak dievs, ir tik daudz informācijas ikdienā kura mani neinteresē, bet jāklausās tā tikai ejot pa pilsētu. -_-
  • Kristine Liepina

   Kristine Liepina

   Milan Hoplíček Un kāpēc senā Grieķija izmira? Latviešu sabiedrība nav gatava ne jau krievu dēļ, bet tāpēc, ka Latvijā vēl ğenētiskajā līmenī ir palikusi latviskā dzīvesziņa un tikumība kā augstākais morālais standarts. Un ja godīgi, es tiešām sen vairs neskatos tv, neklausos popmūziku, neskatos holivudas produktu, jo man riebjas, cik zems līmenis tur tiek kultivēts, seksa un miesas kults, perversijas un citi netikumi tiek pasniegti pozitīvā gaismā. Un es saprotu, ka man ar to nav nekas kopīgs un es gribu dzīvot pilnīgi citu dzīvi. Manu prātu vienkārši pazemo šāds saturs, man derdzas, ka pasaulei nepārtraukti tiek uzspiestas dažu skaļāko cilvēces pārstāvju perversās idejas. Visa pasaule iet sviestā, patēriņš kā augstākā vērtība. Cilvēks kā augstākais parazīts paverdzinăjis visus dabas resursus, kur tik paraugies, paliek posts un katastrofa. Ne jau patēriņš ir vērtība, vērtība ir dzīves saturs, karsta sirds un mīloša dvēsele ir vērtība, bet jums jau to nesaprast, jūs esat iestrēguši miesas apmierināšanas līmenī ... tur arī sēdiet.
  • Milan Hoplíček

   Milan Hoplíček

   Tieši tur jums nav taisnība! Jūs domājat ka geji visi vienādi, ne! Un tieši karsta sirds un mīloša dvēle ir parasti homosexuālu īpašības, pastāv tie kuriem seks ir vispār vienalga vai nav vismaz no svara, bet dzīvo ar savu dārgo pusi - bet vīrieti, jo sievieti tikai padarītu skumju. Un jūs domājat ka Latvijā geju nav? Ka jums labs ģenetiskais kods? Hahaha xD Piedodiet, bet tagad izklausāties kā Hitlers
  • Milan Hoplíček

   Milan Hoplíček

   Plus! Jūs tiešām esat rēcīga, domājat ka Grieķija sabruka homosexuālu dēļ? Vai jūs vispār dzirdat sevi? Un Latvijā ir procentuāli tik daudz geju kā visur citur, tikai tādu cilvēku dēļ, kā jūs, viņi baidās un slēpjas. Bet saprotu ka ir grūti iedomāties dzīvi kur mīlestība ir jāslēpj, kur nevarat nemaz turēties roku rokā...
  • Milan Hoplíček

   Milan Hoplíček

   Manuprāt kaut arī es to varētu noskaidrot savā dzimtā valodā jūs neko nesaprastu turpinot runāt savu, bet vismaz mēģināju. Tikai... cilvēks ir sarežģīta būtība, sabiedrība sarežģīta struktūra, pasaule nedroša vieta - ko gribu teikt, geji bija, ir un vienmēr būs diezgan lielā skaitā un pieder viņiem vieta pasaulē, katram tādam ir savas īpašības, labas vai sliktas, tāpat kā jebkuram citam cilvēkam, un pasaulē ir lietas kā kari, slimības, sievietes ir diskriminētas dažādās valstīs, bērni ir lietoti smagam darbam. - nekas nav geju vaina, bet jā vainosim un diskriminēsim visus gejus, tikai tāpēc ka kādi no tiem ir pārāk ekstravaganti... Tam esmu pretī pat es
  • Kristine Liepina

   Kristine Liepina

   Milan Hoplíček Ne, es neloloju ilūzijas, ka Latvijā geju nav, mums pat ārlietu ministrs ir gejs =D ! Sabiedrības, tā sauktās elites degradācija ir acīmredzama. To kā tas viss ir patiesībā, rādīs laiks, tomēr viņiem vajadzētu respektēt, ka sabiedrības vairakums nav vienisprātis un jo viņi vairāk uzspiedīs savu ideoloģiju, jo vairāk cilvēki pretosies, tā panākot tikai pretēju efektu. Un ne jau sabiedrība arī rietumos to visu tik naski arī paķer un pieņem kā Jūs te stāstat. Un vēl, mani nesatrauc geji un lesbietes, viņi reali ir vēsture, man vairak traucē tā uzbāzīgā ideoloģija. Ziniet, neticu, ka radītājs ir paredzējis mainīt dzimumus turp un atpakaļ kā iepatīkas, drīzāk, ja tā ir gadījies, ka kāds ir cita dzimuma ķermenī, tad visticamāk ta ir viņa mācību stunda šeit uz zemes. Prof Kalnbērzs atzina, ka viņa dzimumu maiņas eksperiments bija lielākā kļūda. Resp, es esmu pret pretdabisko, pret amorālo, pret anticilvēcisko, nevis pret cilvēkiem kā tādiem. Talantīgs komponists, dizainers, arhitekts jau tapēc nekļūst mazak talantīgs, ka viņš ir gejs, vienkarsi nevajag to uzsvērt, ka viņš tāds ir, nevaja vispār izcelt seksuālo orientāciju, kam tas ir vajadzīgs!?
  • Kristine Liepina

   Kristine Liepina

   Milan Hoplíček Geju starpā nav mīlestība, bet miesaskāre. Vai viņi tā pat varētu mīlēt to otru bez seksa? Vara pār otru cilvēku ir tas, kas viņiem ir vajadzīgs un seks ir instruments manipulācijai.
  • Kristine Liepina

   Kristine Liepina

   Milan Hoplíček Par gejiem zēni kļūst dēļ psihiskas traumas bērnībā, parasti vardarbības, vai seksuālas vardarbības upuri.
  • Milan Hoplíček

   Milan Hoplíček

   Kristine Liepina "Par gejiem zēni kļūst..." Uz brīdi es domāju ka varu jums piekrist bet tad jūs uzrakstījāt tādu mulķību. Jūs zinat ir kādas robežas un kāds dresscode un ir jāuzvedas kādā veidā - jā piekrītu, bet ir pa grūti meklēt kādu cilvēku, kad nemaz nevar dod zināt ka jums patīk puiši. Un geji meklē mīlestību tieši tajā pašā veidā kā sievietes un vīrieši ar to starpību ka viņiem nevar būt bērni normālajā veidā, taču pie daudziem es domāju ka būtu labāki vecāki par vismaz pusi no heteroseksuālu pāriem mūsdienās.
  • Milan Hoplíček

   Milan Hoplíček

   Un ka zēni kļūst par gejiem un tā tālāk... Kā jūs šito uzzinājāt, esat mēģinājusi? :D
  • Kristine Liepina

   Kristine Liepina

   Milan Hoplíček Ir tāda Jurija Burlana sistēmiskā vektoru psiholoģija, tā ļoooti labi izskaidro kas ir kas, ne tikai par gejiem. Faktiski tie ir nerealizējušies un nepiepildījušies cilvēki, jo agrā bērnībā ir iefiksēti uz seksu. Seksā iefiksētiem cilvēkiem tā ir galvenā tēma un miesas apmierināšana kļūst par pašmērķi. Ir divu tipu geji - vīrišķīgais tips un sievišķais. Vīrišķais ir analā vektora tips, kuri normālā attīstītā stāvoklī, par sievām izvēlas puiciska tipa sievietes, neattīstītā stāvoklī ir vēlme uz jauniem zēniem, pat ļoti jauniem, no kurienes rodas pedofīlijas sakne. Šie cilvēki ir dabas radīti skolotāji, viņiem būtu jāaudzina pusaudžus, jānodod vēstures pieredze, prasmes ... ja cilvēks nav varējis realizēties šajā jomā, viņu velk pie puišiem, bet jau seksuāli. Otrs - sievišķais tips ir saucamais ādas - redzes vektora vīrietis, kura loma cilvēku sabiedrībā vēl nav līdz galam atklājusies, jo civilizācija vēl tikai attīstās, bet viņi var būt labi dejotāji, vingrotāji, ar ļoti plastisku un skaistu ķermeni, viņi var būt arī labi juristi ... diemžēl, mūsu hiperseksualizētajā pasaulē, viņi bieži vien kļūst par seksuālās varmācības upuriem un talāka realizācija iet caur gultu un manipulāciju, kur mīlestībai ar to nav ne mazāka sakara. Es nesaku, ka nemēdz būt izņēmumi, bet nu tā sakne slēpjas šeit. Homoseksualitātes sieviešu vidū principā kā tādas nepastāv, tas vispār ir izdomājums. Tur drīzāk var runāt par erotismu, vai autoerotismu ... nu garš stāsts, vienkārši vajag paklausīties J.Burlana lekcijas, būs interesanti kā mūsu psihe to visu rada. Te var palasīt par pirmo geja tipu, cik saprotu Jums vieglāk krievu valodā: https://www.yburlan.ru/biblioteka/analjniy-vektor un te vēl video no lekcijas tiešraides: https://www.youtube.com/watch?v=EgC3BUcUhbk&t=44s
   • Dace

    Dace

    Dieva dēļ, Kristīn, pārtrauc komentēt! Pirms neesi sevi padarījusi par visas valsts muļķi. Sabiedrībā valdošais uzskats, ka ir vīrišķie geji, kam patīk būt aktīviem un sievišķie, kam patīk būt psīvie ir tīrākās muļķības. Daudzi ir universāli un preferences mainās gan uz īsākiem gan garākiem periodiem. Tādi lētticīgie kā Tu ir iemesls, kāpēc vienmēr būs cirpēji.
  • Andris Kaposts

   Andris Kaposts

   Milan, man prieks par tavu latviešu valodas līmeni.
   Bet jā, Latvijā ir ļoti daudz itkā inteliģentu cilvēku, kuri neprot pieņemt to, ka cilvēki ir dažādi
  • Kristine Liepina

   Kristine Liepina

   Andris Kaposts Prot, prot, tieši jūs jau neprotat pieņemt un uzspiežat visiem savu! Lielāko vairākumu cilvēku vispār neinteresētu seksuālā orientācija, ja jūsējie par to negļaustītos, nevienu tas pat neinteresētu!
  • Andris Kaposts
  • Andris Kaposts

   Andris Kaposts

   Ja parkā tiek ieraudzīti divi vīrieši sadevušies rokās, izbauda pēcpusdienas pastaigu, tad viņus izsmies vai nosodīs. (esmu pats veicis eskperimentu)
   Ja vīrietis ar sievieti sadevušies rokās, tad neviens neko nesaka.
   Kur vienlīdzība?
  • Milan Hoplíček

   Milan Hoplíček

   Paga! Kad sievietes sadevušās rokas, viss ir kārtībā! :D Tur tas sāk būt jautri
  • Andris Kaposts

   Andris Kaposts

   Kristine Liepina Milanam nevajag krievu valodā nekādus materiālus, jo krievu valodu saprot mazāk, nekā es. Viņa latviešu valodas īpatnības izskaidro, ka viņš ir čehs, kurš pašmācības ceļā apguvis latviešu valodu.
  • Kristine Liepina

   Kristine Liepina

   Es ar Jums nopietni, ar sapratni, ar līdzcietību, mīlestību, kā Jūs gribat, a jūs rupji tik paņirdzat. Tas vienkārši nav solīdi! Man likās, ka mēs visi gribam tikt sakidrībā un izprast viens otru, bet izskatās Jūs paši nemaz neesat ne iedziļināties, ne saprast, ne dialogam gatavi. :( Lai Jums jauks vakars!
  • Milan Hoplíček

   Milan Hoplíček

   Kristine Liepina Es mēģināju, taču tas izskatījās kā jūs vispār nedomājat par to, ko raktāt. Un tikai melojat sev - kur bija sapratne? Ne jums tāds vārds neko nesaka, mīlestība, tas ir tas ko jūs nesaprotat. Kamēr skatīsieties uz lietām tikai no viena skata leņķa (no profesora "Neesmu gejs, bet zinu visu par viņiem" precīzi) nav par ko runāt. Ir vairāk studiju, piemēram ir atrasta daļa gēna kas ir saistīta ar homoseksualitāti. Tas tikai viens piemērs. Un jūs esat tā kura nespēj pieņemt - taisnību, kā lietas ir. Un tikai ka kāds ir profesors tas neko nenozīmē, kaut kas tur būs taisnība, taču tas ir tālu no konteksta un nevar to noteikt par visiem!
  • Milan Hoplíček

   Milan Hoplíček

   Šitas starp citu nav dialogs - tā ir aizsardzība, cīņa pret tādiem kā jūs. - Zaslepeným věřícím, kteří si myslí, že jsou ti kurva nejsvatější, mají nejvyšší pravdu a hodnoty, jsou nejvíc milující a nejčistší osoby na planetě, přitom jsou zkaženější, než kterýkoli jiný člověk. - Tā es to teiktu no sirds - šeit jums beidzot ir iemesls kāpēc nesaprast
  • Kristine Liepina

   Kristine Liepina

   Milan Hoplíček Visu to pašu, es varu teikt par Jums, precīzi to pašu ;) ! Ir lietu kārtība, ko nav iedibinājis cilvēks, bet radītājs un to lietu kārtību grūti apstrīdēt, vai apmānīt ... diviem gejiem nedzimst bērni un nav pareizi viņiem adoptēt svešus bērnus, jo daba tā nav paredzējusi ... ja visi pasaulē būtu geji, mūsu pasaule jau būtu izmirusi. Uz ko jūs tiecaties, pēc kā alkstat, kāds ir jūsu mērķis, kādu jūs redzat pasauli pēc 100, pēc 200 gadiem? Vai tiešām jūs domājat, ka iznīcinot normālu ģimenes institūtu, jūs paši spēsiet pastāvēt!? Ir tāds fenomens, kad parazīts dzīvojot organismā, izveido simbiozi, kuras rezultātā tas savu saimnieku aizsargā no citiem parazītiem un dzīvo abi ... bet šajā gadījumā parazīts nesaprot, ka iznīcinot saimnieku, viņš aizies bojā kopā ar viņu ... es par simbiozi, kad homoseksuāli ļaudis organisku iederās, cenšoties sadarboties, nevis iznīcināt.
 • Anete

  Anete

  Reāli riebjas, ka latvieši ir iesprūduši padomju laiku uzskatos. Vienkārši vēlos, lai ātrāk nomainītos paaudze. Cilvēki sen jau sen nediskriminē homoseksuāļus un tos saucamos “transgender”, vot nē, latvieši vienmēr izceļas ar to negatīvo! Ir 2018. gads. Cilvēkiem nav jākaunas par to kādi viņi ir. Es vienkārši nesaprotu, kapēc latvieši nevēlas doties līdz laikam, kā ASV, kur ļoti daudz cilvēki, netikai Holivudas slavenības, ir homosexual person. Jāpiekauj tikai tāpēc, ka viņi mīl viens otru? Reāli Latvija degradējas! Slimi ir nevis tas, ka viņi nekaunas par to, kādi ir, bet citi viņus diskrimnē.
  • ļoti vecā...

   ļoti vecā...

   Cik ātrāk jāmainās paaudzēm, ja rakstā skaidti teikts, ka tie bija 30 gadīgi kretīni. Pazīstu daudz 60 gadniekus, kam nav homofobisku aizspriedumu.
  • Arno

   Arno

   Tu esi nozomeeta aita Anete ! Gribi viiru pederastu ? Diez vai , ja esio normaala . Bet Tu jau aciimredzami esi lezbija .
 • Drubb

  Drubb

  Ja speciāli demonstrējās ar savu laizīšanos, tad nav brīnms, ka dabūja ribās. Nav citiem cilvēkiem jābāžas virsū ar savu demonstrēšanos, neviens negrib amatieru porno nepiemērotos apstākļos un tur, kur negaidīja.
  • .

   .

   Vai tad heteroseksuālim pārim arī metas virsū ar dūrēm, ja skūpstās? Nav manīts. To uztvertu kā skaudību utt.
   • Arno

    Arno

    Izskataas arii Latvijaa savairojushies pederesti un lezbijas. Redz bija vajadziigi tik kaadi 25 gadi lai globalisti nozombeetu smadzenes dazhiem zaabakiem .
 • Arno

  Arno

  Ja publiski laizaas shie pedinji tad vinjus vajag atshaut kaa sabiedriibas atkritumus !
 • Ana

  Ana

  Tā arī podiņiem vajadzēja. Nav ko musinat tautu ar savu zilumu

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!