Divi vīrieši ASV kādas viesnīcas bāra apmeklētājiem radījuši paniku, neparastā veidā nolecot no tās jumta

1 komentārs
Divi vīrieši ASV kādas viesnīcas bāra apmeklētājiem radījuši paniku, neparastā veidā nolecot no tās jumta
Attēlam ir ilustratīva nozīme. (REUTERS/SCANPIX)

Divi vīrieši piektdien, 1. janvārī, bāzes lēciena tehnikā izlēkuši no viesnīcas “Grand Hyatt” jumta bāra Našvilā, ASV izraisot “masu paniku” bāra apmeklētāju vidū, atsaucoties uz policijas ziņoto, vēstī “CNN”.

Našvilas policijas ziņojumā teikts, ka saskaņā ar viesnīcas apsardzes policijai ziņoto divi vīrieši piektdienas, 1. janvāra, vakarā piegāja pie jumta bāra margām viesnīcas 25. stāvā un nolēca no tā.

Kad vīrieši izlēca, bāra apmeklētāji sāka kliegt un sākās “masu panika”, teikts policijas ziņojumā. Liecinieki lūkojās pār ēkas malu un redzēja, kā abi vīrieši pārlēca pāri ceļam uz blakus esošo autostāvvietu. Pēc nolaišanās viņi iekāpa stāvošajā automašīnā un aizbrauca.

Bāra apmeklētāji sociālajos tīklos izvietojuši videomateriālu ar notikušo.

Par bāzes lēkšanu (base jumping) dēvē ekstrēmu sporta veidu – lēkšanu no fiksētiem punktiem, piemēram, debesskrāpjiem, klintīm vai tiltiem, pēc kuras lēcējs izpleš rokas un ar speciāli šūtu tērpu spēj planēt un pārlidot lielus attālumus līdz atver izpletni.

Viesnīcas apsardze policijai paziņoja, ka, viņuprāt, vīrieši, iespējams, ir bijuši viesnīcas viesi, un, pēc ziņojuma, policijai tika iesniegts incidenta video. Vīriešu identitāte nav zināma.

Jumta bārs ir atvērts gan viesnīcas viesiem, gan vietējiem tā patstāvīgajiem klientiem. Viesnīcu ķēde paziņojumā apstiprinājusi, ka abi vīrieši ir viesnīcas viesi.

Viesnīca kategoriski nosoda šāda veida, tās ieskatā, neapdomīgu rīcību un papildu jautājumus par šo situāciju lūgusi adresēt Našvilas policijai.

1 komentārs