Divi slepenie aģenti dzērumā taranējuši Balto namu

Komentāri

ASV Slepenais dienests sācis izmeklēt informāciju par diviem dienesta aģentiem, kuri ar automašīnu dzērumā taranējuši norobežojumus ap Balto namu.

Incidents esot noticis 4. martā. Viens no tajā iesaistītajiem – Marks Konolijs – ir Baraka Obamas personīgās apsardzes priekšnieka vietnieks. Viņš kopā ar savu kolēģi ar dienesta automašīnu atgriezās no ballītes pilsētā un ietriecās pie Baltā Nama ierīkotajos drošības norobežojumos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Slepenais dienests esot vēlējies likumpārkāpējus arestēt, taču vēlāk viņi tika atlaisti mājās.

Nesen Obama nomainīja lielāko daļu drošības dienesta vadības, jo pēdējos mēnešos Baltajā namā notikuši vairāki apkaunojoši drošības incidenti.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl