Komentāri
Dienvidkorejā tūkstošiem iedzīvotāju prasa valsts prezidentes atkāpšanos
FOTO: LETA

Masu protesti šajās dienās notiek Dienvidkorejā. Tūkstošiem cilvēku izgājuši galvaspilsētas Seulas ielās, pieprasot valsts prezidentes Pakas Gunhjes atkāpšanos.

Protestu organizētāji lēš, ka šodien tajos piedalījies pat miljons cilvēku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

30 000 likumsargu mobilizēti, lai nodrošinātu, ka demonstrantu pūlis nenokļūst līdz prezidentes pilij. Dienvidkorejas pirmā persona Paka Gunghje izraisījusi sabiedrības dusmas, jo ļāvusi savai draudzenei piekļūt valdības dokumentiem bez pielaides klasificētai informācijai.

Turklāt šī sieviete apsūdzēta mēģinājumā izspiest milzu naudas summas no lielākajiem Dienvidkorejas uzņēmumiem. Šobrīd viņa aizturēta, pamatojoties uz apsūdzībām krāpšanā un varas ļaunprātīgā izmantošanā.

Dienvidkorejas prezidente, cenšoties atgūt iedzīvotāju uzticību, nomainījusi valsts premjerministru un vēl divus ministrus. Taču sabiedrības neapmierinātību ar notikušo tas nav mazinājis, dienvidkorejieši vēlas redzēt prezidentes atkāpšanos.

Foto

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl