Komentāri
Deviņu stundu ilgās sarunas ar Grieķiju bez rezultāta; diskusijas atsākas
Foto: AFP/LETA

Grieķijai pagaidām nav izdevies pārliecināt eiro zonas finanšu ministrus piešķirt jaunu aizdevumu. Vakardienas sanāksme beigusies bez rezultāta, tā ilga gandrīz deviņas stundas.

Eirozonas finanšu ministru un starptautisko aizdevēju sarunas šodien atsākušās, lai turpinātu spriest par Grieķijas jaunajiem taupības pasākumiem, kurus tā sola ieviest, lai saņemtu jaunu aizdevumu 74 miljardu eiro apmērā. Tiek ziņots, ka vien retā eiro zonas valsts gatava noticēt Grieķijas solījumiem.
Tā kā sarežģītās sarunas ieilgušas, ir nācies atcelt šodien plānoto Eiropas Savienības samitu. Daži analītiķi gan norāda, ka sarunu turpināšana liecina par to, ka ir cerība panākt vienošanos ar Grieķiju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl