Depardjē: Krievijas spēks ir nevis rublī, bet garā

Komentāri
Depardjē: Krievijas spēks ir nevis rublī, bet garā
Foto: REUTERS/SCANPIX

Franču aktieris Žerārs Depardjē, kuram ir arī Krievijas pilsonība, paziņojis, ka arī viņu skar Krievijas rubļa krīze. Tiesa gan, aktieris norādījis, ka, viņaprāt, Krievijas spēks ir nevis rublī, bet gan gara spēkā.

Kopš Krievijas pilsonības iegūšanas, aktiera Žerāra Depardjē aktivitātes bieži izpelnījušās pretrunīgu vērtējumu. Šonedēļ Maskavā, prezentējot luksusa pulksteņu kolekciju, kas nes viņa vārdu un lozungu Lepns būt krievs, Ž. Depardjē bija spiests atzīt, ka arī viņu ir skārusi Krievijas rubļa krīze. Tomēr aktieris paudis pārliecību, ka krīze tiks pārvarēta un tauta – tostarp arī viņš – tiks ar to galā.

Ž. Depardjē pameta Franciju pēc tās valdības plāniem ieviest 75% ienākuma nodokļa likmi miljonāriem. Kopš tā laika aktieris slavē Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu, kas viņam piešķīris Krievijas pilsonību. Šādas nostājas dēļ Ž. Depardjē, kuram Maskavā pieder restorāns, ir izpelnījies cilvēktiesību aizstāvju nosodījumu. Tomēr tas nav atturējis franču aktieri pavadīt laiku un filmēties arī Čečenijas republikā, kur viņu silti uzņēmis prezidents, bijušais separātists Ramzans Kadirovs. Pats Ž. Depardjē neslēpj, ka vēlas pavadīt vairāk laika Krievijā, īpaši Sibīrijā, kur viņš plāno uzņemt vēl vienu filmu ar savu kolēģi – franču komiķi Pjēru Rišāru.

Lasi vēl