Komentāri
Depa izteikumi par Trampa nogalināšanu saceļ vētru ārvalstu medijos
Foto: Scanpix

Vētru sociālajos tīklos sacēluši slavenā Holivudas aktiera Džonija Depa izteikumi Glāstonberijas festivāla laikā. Viņš devis mājienus par ASV prezidenta Donalda Trampa nogalināšanu.

Uzkāpjot uz skatuves, Deps jautājis, vai kāds šeit varētu atvest Donaldu Trampu. Pēc sanākušo ūjināšanas, Deps pieklusināja publiku, sakot: ”Jūs nesapratāt – kad bija pēdējā reize, kad aktieris ir nogalinājis prezidentu?”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Deps atzinis, ka viņa vārdi parādīsies presē un sacels traci. Cilvēki sociālajos un arī masu medijos nosodīja aktiera izteikumus, īpaši pēc nesenā incidenta Vašingtonā, kad kāds pret Trampu naidīgi noskaņots vīrietis ar automātu sašāva republikāņu partijas biedrus.

Šī nav pirmā reize Trampa prezidentūras laikā, kad slavenības izsaka draudus viņa drošībai – uzreiz pēc vēlēšanām, pasaulslavenā dziedātāja Madonna norādīja, ka daudz domājusi par Baltā nama spridzināšanu. Pieredze gan rāda, ka mākslinieki pēc šādu frāžu izteikšanas tiek sveikā cauri.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl