Komentāri
Debaļcevē sagūstīti 110 Ukrainas karavīri, par 31 – nav ziņu
Russia-backed rebels pose by a road sign at the entrance in Debaltseve, Ukraine, Friday, Feb. 20, 2015, after checking the access road into town for mines left behind by retreating Ukrainian government troops. After weeks of relentless fighting, the embattled Ukrainian rail hub of Debaltseve fell Wednesday to Russia-backed separatists, who hoisted a flag in triumph over the town. The Ukrainian president confirmed that he had ordered troops to pull out and the rebels reported taking hundreds of soldiers captive. (AP Photo/Vadim Ghirda) (FOTO: SCANPIX)

Ukrainas pretterorisma operācijas spēkiem atkāpjoties no Debaļceves, prokrievisko kaujinieku gūstā nonākuši 110 Ukrainas karavīri. Vēl 31 karavīra liktenis nav zināms.

Šādas precizējošas ziņas sniedzis Ukrainas Bruņoto spēku ģenerālštāba pārstāvis Vladislavs Seļezņovs.

“Līdz šodienas plkst. 12.00 kaujinieku gūstā nonākuši 110 Ukrainas karavīri. No 82 karavīriem, kuri tika uzskatīti par bez vēsts pazudušiem, 51 liktenis ir noskaidrots, tas nozīmē – par 31 ziņu nav,” sacījis Seļezņovs.

Patlaban turpinās pazudušo atrašanās vietas noskaidrošana un gūstā kritušo atbrīvošana.

Kā ziņots, šonedēļ Krievijas algotņi un karavīri, ignorējot Minskas līgumus, iebruka stratēģiski svarīgajā Debaļcevē, kuru viņi pirms tam bija ielenkuši, piespiežot tūkstošiem Ukrainas armijas karavīru atkāpties.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl