Daži Nakts vilki turpina braucienu pa Vāciju

Komentāri
Daži Nakts vilki turpina braucienu pa Vāciju
Foto: LETA

Neliela prokremliskās “baikeru” bandas Nakts vilki dalībnieku grupa – par tās sastāvu un dalībnieku skaitu precīzas informācijas gan nav – turpina braucienu pa Vāciju pēc tam, kad viņus pirms Minhenes svētdien uz neilgu laiku policija aizturēja dokumentu pārbaudei, teikts Nakts vilku blogā pirmdien publicētā ierakstā.

“Atlaist atlaida, bet turpina sekot,” teikts blogā. Tiesa gan, nav skaidrības par to, cik liela ir pa Vāciju braucošā Kremļa “baikeru” komanda.
Austrijas ziņu aģentūra APA iepriekš vēstīja, ka no Slovākijas Austrijā iebraukušajā Nakts vilku komandā bijuši tikai divi Krievijas pilsoņi un aptuveni 20 cilvēki, kas viņiem simpatizē.

Apkopojot Krievijas mediju un Nakts vilku bloga informāciju, jāsecina, ka “baikeru” kolonnā ir viens motocikls, ar kuru turklāt brauc Austrijas pilsonis, savā blogā radio Eho Moskvi tīmekļa vietnē skaidro rakstnieks un blogeris Alekss Ekslers.
Krievijas mediji svētdien izplatīja informāciju, ka pirms Minhenes policija aizturējusi “baikeru” kolonnu, kurā bijuši četri transporta līdzekļi, arī divas automašīnas ar Krievijas diplomātiem.

Savukārt Nakts vilki savā blogā atklājuši, ka kolonnā bijis viens pavadošais auto un motocikls, ar kuru braucis Austrijas pilsonis.
“Tas ir, es pareizi saprotu, ka Nakts vilku “baikeru” kolonnā bija viens motocikls ar Austrijas pilsoni, pāris automobiļu ar diplomātiem un vēl viens nenoskaidrots transporta līdzeklis, nezinu, iespējams, skrejritenis,” bloga ierakstā ironizē rakstnieks.

Atbilstoši sākotnējam plānam motociklisti braucienā par godu lielās uzvaras gadadienai cerēja apmeklēt Minsku, Brestu, Vroclavu, Brno, Bratislavu, Vīni, Minheni un Prāgu, bet noslēgt braucienu 9. maijā Berlīnē.

Kaut arī Polijā un Lietuvā viņiem iebraukšana tika liegta, ceturtdien Nakts vilku pārstāvji uzradās Čehijā, bet no turienes tālāk devās uz Slovākiju un Austriju.

Nakts vilki patrulējuši Krievijas okupētajā Krimā un tur vērsušies pret Ukrainas aktīvistiem, ar to izpelnoties Putina apbalvojumus. Klubs arī atbalstījis aicinājumus anektēt Krimu.

Nakts vilki ir arī viens no grupējumiem, kas uzstājas kā Kremļa inspirētās fašistiskās trieciennieku kustības Antimaidans dibinātājorganizācija.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl