1 komentārs

Igaunijā skandālu izraisījušas ziņas par bijušā prezidenta Tomasa Hendrika Ilvesa tēriņiem. Atklājies, ka pēdējos desmit prezidentūras mēnešos vien viņš ar reprezentācijas vajadzībām valsts iedoto kredītkarti iztērējis palielu naudas summu – 90 000 eiro.

Informācija par nopludinātājiem kredītkartes maksājumiem parādījusies Igaunijas sabiedriskās televīzijas raidījumā, un tie radījuši šaubas, vai tēriņi patiešām atbilst valsts reprezentācijas vajadzībām.

Starp lielākajiem maksājumiem ir, piemēram, uzturēšanās pagājušā gada Davosas ekonomikas forumā – tā valstij izmaksājusi 24 000 eiro.

Foto

Ilvesam paticis arī baudīt dažādu tautu virtuvi – lielākais apmaksātais rēķins kādā restorānā ir 2000 eiro. Lieli tēriņi bijuši arī iepriekšējos gados, piemēram, pirkti dārgu zīmolu apģērbi. Par nepilniem 900 eiro iegādātas četras biļetes uz roka un džeza grupas ”Steely Dan” koncertu Ņujorkā.

TOP komentāri

  • ...
    +1 +1 0

    ...

    Mūsu prezidents varbūt arī varētu to atļauties, ja nokontrolētu tos miljonus ko taisās tērēt simtgadei, un to absurdu apstādinātu. 100 gadi, tas ir ļoti apaļš skaitlis, bet tas nav normāli tādu naudu tērēt. Tie ir vairāki eiro uz katru iedzīvotāju Latvijā!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl