Komentāri
Dānijas policijai izdevies atrast mīklaini pazudušās un nogalinātās zviedru žurnālistes galvu
EPA/LETA

Dānijas policija atradusi augustā pazudušās un par nogalinātu uzskatītās zviedru žurnālistes Kimas Vallas nogriezto galvu un kājas.

Kopenhāgenas policijas inspektors Jenss Mollers Jensens sestdien, 7. oktobrī, paziņoja reportieriem, ka ūdenslīdēji netālu no Kopenhāgenas jūrā atraduši maisus, kuros bijusi žurnālistes galva, kājas un pazudušās drēbes. Tiesu medicīnas eksperts apstiprinājis, ka atrastas Vallas mirstīgās atliekas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

30 gadus vecās žurnālistes līķis bez galvas ūdeņos pie Kopenhāgenas tika atrasts 21.augustā – 11 dienas pēc viņas pazušanas. Viņa pēdējo reizi dzīva tika redzēta uz dāņu izgudrotāja Pētera Madsena privātās zemūdenes. Tiek uzskatīts, ka Valla viņu intervēja topošam rakstam.

46 gadus vecais Madsens tiek apsūdzēts žurnālistes nāvē. Prokuratūra paziņojusi, ka viņš sadalīja Valas līķi gabalos un tad izmeta to ūdenī.

Madsens, kurš atrodas apcietinājumā, norādījis, ka Valla aizgājusi bojā, kad viņai uzkritusi 70 kilogramus smaga zemūdenes lūka, un viņš panikā žurnālisti pārmetis pāri bortam. Viņš uzstāj, ka žurnālistes līķis tobrīd bija neskarts.

Policija paziņojusi, ka pierādījumi runā pretī Madsena teiktajam.

“Nav galvaskausa lūzuma pazīmju” un citu pierādījumu, kas apstiprinātu Madsena teikto, uzsvēra Jensens, norādot uz naktī veiktās autopsijas rezultātiem.

Žurnālistes galvas atrašana bija izmeklētāju prioritāte, jo pārējā ķermeņa autopsijā neizdevās noskaidrot nāves cēloni.

Prokuratūra uzskata, ka Madsens Vallu nogalināja savu seksuālo fantāziju dēļ.

Valla bija ārštata žurnāliste, kas sadarbojās ar tādiem medijiem kā “The New York Times” un “The Guardian”.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl