Dānijā arestētās Kristīnes Misānes lieta: Bordāns sniedzis informāciju šīs valsts imigrācijas ministram

Latvijas tieslietu ministrs Jānis Bordāns (JKP) ir ticies ar Dānijas imigrācijas un integrācijas ministru Matīasu Tesfajsu un informējis viņu par Kristīnes Misānes lietu, pavēstīja ministra preses sekretārs Andris Vitenburgs.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • Jorgis

  Jorgis

  Misane bija Interpola meklēšana, kāpēc Latvijā viņu neizturēja .
 • Ineta Mikiņa Kārkle

  Ineta Mikiņa Kārkle

  Bordàns stuçìja ASV tanì laikà kad vajadzèja nodarboties ar savu tießo pienàkumu glàbt LV pilsoni😨😨😨😨😨
  • Raivo Kalējnieks

   Raivo Kalējnieks

   Visur nevar vainot Tieslietu ministru Bordānu.Ja pat Latvijas valsts prezidents Levits ir iesaistīts viņas lietā un pat ir viesojies DĀR. Vedot sarunas par šo neapskaužamo situāciju Misānes lietā, kur vaina būtu jāuzņemās arī ģenerālprokuroram Kalnmeijeram.Pašai Misānei kā Latvijas pilsonei jau no paša sākuma vajadzēja domāt par sekām. Pirms pārkāp attiecīgās valsts likumus, izvedot bērnu pretlikumīgi, kas ir no DĀR. Likumsakarīgs iznākums ka tiek piespriests tik liels cietumsods, kas viņu sagaida DĀR, kur cilvēktiesību ievērošana ir nekāda zem katras kritikas. Pirms Latvijas pilsoni Misāni pārved no Dānijas uz DĀR
  • Henriete Petrovska-Petrēviča

   Henriete Petrovska-Petrēviča

   Raivo Kalējnieks un Jūsuprāt ir normāli, ka pastāv likums, ka berni pienākās Tēvam ja vecāki šķisās un māte atgriežas dzimtajā zemē????? Misāni arestēja, bet es zinu gadijumus, kur māmiņas knapi izglābās pašas un aizmuka un bernus patureja tevs! Kaut gan viņam viņus nafig nevajag!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!