Dānijā arestētā Kristīne Misāne sākusi badastreiku; viņu trešdien plāno izdot Dienvidāfrikai

Dānijā aizturēto Latvijas pilsoni Kristīni Misāni kriminālvajāšanas sākšanai Dienvidāfrikas Republikai (DĀR) plānots izdot trešdien, 12.februārī, jeb divas dienas pirms Dānijas apgabaltiesā gaidāmās tiesas sēdes par sievietes iespējamo atbrīvošanu saistībā ar to, ka savu sodu viņa būtu jau izcietusi, informēja Misānes pārstāvji.

Atpakaļ uz rakstu

41 komentārs

 • Eva Pastore
 • tad jau

  tad jau

  Beidzot kucismam pieliks punktu;redzi suda arabija nositis ar akmeniem,afrika domaja ,kad ar pipelem!
 • lai tik

  lai tik

  izdod uz Āfriku.Zinās kā skraidīt pa pasauli un tēlo nevainīgo.
 • Laura Valuta

  Laura Valuta

  Kur pasaule griežas? Pret sievieti un bērnu ir vardarbība, bet cita valsts mēģina ieslodzit uz 15 gadiem par to, ka sieviete no vardarbības cenšas pasargāt sevi un bērnus. Kas tas par apsurdu. Un šeit nav sakara ar kādas valsts pilsoni tiek veidotas attiecības.
 • Es no laukiem

  Es no laukiem

  Dzintra Bērziņa novēlu tev būt šajā situācijā un izbaudīt to uz savas ādas,man vienīgi atliek tevi nosaukt par bezsmadzenu radījumu,un piebilst ka tev nav bērni kurus jāaizsargā no indivīdiem,kurus šī māte mēğināja glābt,un jāatzīs ka mūsu valsts nožēlojamā vadība ir tikpat slimi domājoša kā tu,un nespēj palīdzēt,apsveicu Dānijas visu varenos,cerams jums būs labs miedziņš,ka atstājāt bērnus bez mammas un arī tu Bērziņas kundze čuči saldi un priecājies par savu izdevušos dzīvi.tev laiks saeimā iet,tur tādus kā tevi vajag.
  • Es

   Es

   nu tad paliec laukos- tagad valsts vainīga.. pati sataisa sūdus, tagad nabadzīte...
 • Sanita Ozoliņa
  • Arnita Kireilīte

   Arnita Kireilīte

   Sanita Ozoliņa drausmīgi. Bet man tāds jautājums kur ir bērni? Un es arī būtu bēgusi no tāda cilvēka.
 • Estere & Edgars Apiņi

  Estere & Edgars Apiņi

  Nabaga sieviete, cerams, ka šis stāsts būs ar laimīgām beigām 😢
 • Dzintra Berzina

  Dzintra Berzina

  Var saprast dāņus, kas nenaidosies ar visu pasauli dēļ kaut kāda bezsmadzeņu radījuma.Likums ir likums, kas jāievēro. Un tas jebkuram, kas ar prātu draudzējas, ir skaidrs, ka jāievēro tās valsts likumi un tikumi, kurā dzīvo, mācies, strādā vai pat esi tikai viesis uz pāris nedēļām. Interesanti, ja dāmīte nebūtu tādas ziepes ievārījusi, par LV vispār atcerētos?
  • Evita Koškina-Ervika

   Evita Koškina-Ervika

   Dzintra Berzina ak jeee....bezsmadzeņu radījums...kā vsp var kko tādu gvelzt😵😵😵😵sieviete būdama
   • Es

    Es

    blakus stāvēji, ka tik 100% pārliecināta ka to misānu tur mocīja
   • @Salnaja

    @Salnaja

    To Es
    Palasi puplicētos rakstus. Gan Dienvidāfrikas, gan Latvijas tiesa atzinušas, ka viņa IR cietusi vardarbību.
  • Dzintra Berzina

   Dzintra Berzina

   Evita Koškina-Ervika Ja> :D :D :D Un kā savādāk nosaukt sievieti, kas raušas uz melna pinčuka, pat nepainteresējoties par konkrētās valsts noteikumiem vai reliģiju? Jau tagad potenciālajām laimes meklētājām varu pateikt, ka musulmaņu valstīs šķiršanās gadījumā bērni paliek pie tēva. Un Āfrikas kontinentā lielos vilcienos sievietes ir samērā nevērtīgas un vardarbība ir parasta un ikdienišķa parādība. Un mēs jau nezinam visu aizmuguri un abu pušu versiju. Presē izskan versijas par kaut kādiem naudas darījumiem... Un arī tā ir liela kļūda mēģināt apčakarēt melnādainus cilvēkus. Visa plašā pasaule nav te LV, kur tieslietu jomā valda jau pilnīgs bezpreģels un visatļautība... Nekā personīga, es spriežu objektīvi :)
   • Gita

    Gita

    Cik klases esat beigusi-divas?Jūsu zināšanai Āfrikā dzīvo dažādi rasu cilvēki,it sevišķi DĀ.Riebjas šie komentāri-kā Āfrika,tā melns pinčuks.
  • Anna Wohl

   Anna Wohl

   Dzintra Berzina drīkst jautāt kādēļ uz melna? Vai esat redzējusi viņas bērnu bildes? Ja Āfrika tad melni?...Pirms izmetāt šo komentāru varējāt painteresēties , Āfrikā dzīvo arī baltie cilvēki , un šīs sievietes bērni balti..un vēl gribu pieminēt, ka arī Āfrikā dzīvo labi cilvēki, ne tikai Latvijā..😏 šai nabaga sievietei nepaveicās, bet tas viņu nepadara par sliktāku, un viņa ir galvenokārt māte saviem bērniem . Vai par bērniem kāds padomā, un par šīs sievietes vecākiem ..tas ir šausmīgi, citu lauciņā mest akmeni. Es nespēju un nespēšu saprast šo žultainos komentētājus, vai jums kļūs labāk, ja kāds aizies bojā?Katrā valstī ir labi un ļauni cilvēki un ne jau ādas krāsa to nosaka.
   • Es

    Es

    sanāk ja māte, tad viņa var darīt ar bērniem ko grib? Vari 100% apliecināt ka misāni tur kāds ar bambusa rungu zvetēja?
  • Dzintra Berzina

   Dzintra Berzina

   Anna Wohl turpinu spriest objektīvi. Un vai nav vienalga melns, dzeltens vai pusmelns. Runa iet par citu kontinentu, citu valsti un citiem tikumiem. Nav tur Lv, kur ja nu kas, paķer bērnus padusē un aizskrien pie māmiņas. Jā un bērnu bildes esmu redzējusi un zinu arī to, ka viņiem dota DA pilsonība. Tātad pēc fakta sieviete mēģina izzagt no valsts tās pilsoņus. Un cilvēciskais faktors tur nedarbojas. Man protams ļoti žēl par notiekošo, vardarbību un gaidāmi sodu. Bet ir arī jautājums, kādēļ sieviete PIRMS bēgšanas nemeklēja palīdzību un nekonsultējās tuvākajās vēstniecībās par rīcības plānu? Cerēja apčakarēt Interpolu? Nu neizdevās. Sorry...
 • Artur Mhitarjan
 • Daiga Valtere

  Daiga Valtere

  Dienvidāfrika sastāv no republikām. Iespējams nav diplomatisku atiecību ar šo valsti.Danijai ir. Tapēc jau LV ne ko nezinaja par šo noziegumu. Danija zinaja. Danijai tak ir diplomātiskas atiecības ar Latviju. Tatad Misanei ir jabūt Latvijas cietuma.Tas tik pieņēmums.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!