Daļēji stājies spēkā Trampa aizliegums sešu musulmaņu valstu pilsoņiem ieceļot ASV

1 komentārs

Par spīti protestiem un pat atsevišķu tiesu centieniem ieceri bloķēt, daļēji stājies spēkā ASV prezidenta Donalda Trampa aizliegums sešu musulmaņu valstu pilsoņiem ieceļot Amerikas Savienotajās Valstīs.

Šo ziņu cilvēki uzņēma ar jaunām demonstrācijām. Ņujorkā aktīvisti skandēja: “Nē aizliegumam, Nē sienai!” Tomēr lēmumu tas vairs nemaina.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šonedēļ Trampa administrācija jau svinēja uzvaru, saņemot Augstākās tiesas spriedumu, ar kuru daļēji ļauts stāties spēkā prezidenta liegumam, to pamatojot ar cīņu pret terorismu.

Izņēmums būs vien tie Irānas, Jemenas, Lībijas, Somālijas, Sīrijas un Sudānas pilsoņi, par kuriem varēs galvot kāds Amerikas iedzīvotājs, organizācija vai uzņēmums. Citādi šo valstu piederīgajiem ieceļošana ASV turpmākos trīs mēnešus būs liegta. Tāpat uz 4 mēnešiem arī apturēta bēgļu uzņemšana.

Augstākā tiesa vien radusi kompromisu – vismaz uz universitāšu studentiem un ASV pilsoņu radiniekiem aizliegums neattieksies.

TOP komentāri

  • Leo
    0 0 0

    Leo

    Es arī indīgus tārpiņus mājās neturētu. Austrumu tauta ir gudra tauta. Tiks pati galā ar savām problēmām. Mums vēl daudz kas jāmācās no viņām.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl