Daļēji stājies spēkā Trampa aizliegums sešu musulmaņu valstu pilsoņiem ieceļot ASV

1 komentārs

Par spīti protestiem un pat atsevišķu tiesu centieniem ieceri bloķēt, daļēji stājies spēkā ASV prezidenta Donalda Trampa aizliegums sešu musulmaņu valstu pilsoņiem ieceļot Amerikas Savienotajās Valstīs.

Šo ziņu cilvēki uzņēma ar jaunām demonstrācijām. Ņujorkā aktīvisti skandēja: “Nē aizliegumam, Nē sienai!” Tomēr lēmumu tas vairs nemaina.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šonedēļ Trampa administrācija jau svinēja uzvaru, saņemot Augstākās tiesas spriedumu, ar kuru daļēji ļauts stāties spēkā prezidenta liegumam, to pamatojot ar cīņu pret terorismu.

Izņēmums būs vien tie Irānas, Jemenas, Lībijas, Somālijas, Sīrijas un Sudānas pilsoņi, par kuriem varēs galvot kāds Amerikas iedzīvotājs, organizācija vai uzņēmums. Citādi šo valstu piederīgajiem ieceļošana ASV turpmākos trīs mēnešus būs liegta. Tāpat uz 4 mēnešiem arī apturēta bēgļu uzņemšana.

Augstākā tiesa vien radusi kompromisu – vismaz uz universitāšu studentiem un ASV pilsoņu radiniekiem aizliegums neattieksies.

TOP komentāri

  • Leo
    0 0 0

    Leo

    Es arī indīgus tārpiņus mājās neturētu. Austrumu tauta ir gudra tauta. Tiks pati galā ar savām problēmām. Mums vēl daudz kas jāmācās no viņām.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl