Komentāri

Teroristu grupējums Daesh izplatījis video, kurā izpilda nāvessodu pieciem vīriešiem, kas apsūdzēti par spiegošanu Lielbritānijas labā. Uzrunā teroristu pārstāvis draud Lielbritānijas premjeram Deividam Kameronam sarīkot slaktiņu Anglijā.

Izplatītajā video teroristi rāda piecus vīriešus, kuri kameras priekšā ir piespiesti atzīties par spiegošanu britu labā. Cietumnieku tērpos ģērbtie gūstekņi nogādāti tuksnešainā apvidū, kur kāds maskā tērpts terorists izsaka draudus Lielbritānijas premjeram Deividam Kameronam. Britu mediji ziņo, ka runātājam bijis angļu akcents, tātad, visticamāk, ka šis noziedznieks teroristu brālībai pievienojies no britu salām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

“Ak, Baltā nama vergs, ak, jūdu ēzeli, cik dīvaini ir dzirdēt tik mazas valsts draudus izaicināt vareno Islāma valsti! Mēs turpināsim graut robežas un iekarosim jūsu zemi, un jūs dzīvosiet pēc Šariata likuma!” draudēts video.

Teroristi propagandas video nekautrējas izmantot arī mazu zēnu, kurš izkliedz saukļus, ka ķīlnieki tiks nogalināti, un tas arī tiek izdarīts.

Jāpiemin, ka par spīti šai bravūrai Daesh kopš decembra zaudē savu ietekmi gan ģeogrāfiskā, gan finansiālā ziņā, jo kopš arvien intensīvākas bombardēšanas iznīcināti daudzi teroristu galvenā peļņas avota – naftas tirdzniecības – infrastruktūras objekti.

Video

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl