Covid-19 laupījis dzīvību kādam Eiropas Parlamenta darbiniekam

0 Komentāru
Covid-19 laupījis dzīvību kādam Eiropas Parlamenta darbiniekam
AFP / SCANPIX

Par pirmo “Covid-19” upuri svarīgākajās Eiropas Savienības (ES) institūcijās kļuvis kāds Eiropas Parlamenta (EP) darbinieks, kurš Briselē miris pēc inficēšanās ar jauno koronavīrusu, aģentūrai AFP pirmdien pavēstījušas amatpersonas.

EP pārstāvis, kas apstiprināja šīs ziņas un izteica līdzjūtību, pavēstījis, ka mirušais piederējis pie “ārējā personāla” un ka saskaņā ar sākotnējo informāciju viņa nāvi izraisījis koronavīruss.

Savukārt kāds avots EP pastāstījis, ka mirušais bijis vismaz 40 gadus vecs Itālijas pilsonis, kas bijis nodarbināts EP IT dienestā.

Jau iepriekš ziņots par vairākiem inficēšanās gadījumiem EP, Eiropas Komisijā (EK) un Eiropadomē. Inficēto vidū ir arī ES “Brexit” sarunu delegācijas vadītājs Mišels Barnjē, kurš šobrīd atrodas karantīnā dzimtajā Francijā.

Daudzi ES institūciju un aģentūru darbinieki šobrīd strādā attālināti, kamēr Beļģijas slēgusi savas robežas, skolas, bārus un restorānus, kā arī aizliegusi masu pulcēšanos, bet tiem, kas bez vajadzības atrodas ārpus savām mājām, draud sodanauda.

0 Komentāru