Covid-19 izplatība Baltijas valstīs: Lietuvā reģistrēts vēl viens nāves gadījums

0 Komentāru
Covid-19 izplatība Baltijas valstīs: Lietuvā reģistrēts vēl viens nāves gadījums
LETA / INFOGRAM

Lietuvā pagājušajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta desmit cilvēkiem, kā arī reģistrēts viens nāves gadījums ar tā izraisīto slimību Covid-19, trešdien paziņoja Veselības ministrija.

Līdz ar to Lietuvā inficēšanās ar jauno koronavīrusu konstatēta kopumā 2147 cilvēkiem. Savukārt nāves gadījumu ar Covid-19 skaits pieaudzis līdz 81, bet vēl 13 ar šo vīrusu inficētajiem nāves cēlonis bijis cits.

Izveseļošanās apstiprināta 1650 cilvēkiem. Pagājušajā diennaktī veiktas 4859 analīzes, bet pavisam Lietuvā veiktas 536 377 analīzes.

Igaunijā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu atklāta 22 cilvēkiem, trešdien paziņoja Igaunijas Veselības departaments.

Līdz ar to apstiprināto inficēšanās gadījumu skaits Igaunijā sasniedzis  2113. Izveseļošanās apstiprināta 1475 cilvēkiem.

Četri no jaunatklātajiem inficēšanās gadījumiem saistīti ar slimības perēkli Tartu naktsklubā “Vabank”, ko 18.jūlijā apmeklēja inficēts cilvēks. Saistībā ar šo perēkli, pēc precizētiem datiem, pašlaik kopumā apstiprināti 33 inficēšanās gadījumi.  Savukārt septiņi no jaunatklātajiem gadījumiem saistīti ar slimības perēkli Tartu bārā “Naiiv”, kur pavisam inficējušies 15 cilvēki. Vēl 11 jaunatklātajos gadījumos inficēšanās konstatēta jūrniekiem.

Nāves gadījumi ar jaunā koronavīrusa izraisīto slimību Covid-19 Igaunijā pagājušajā diennaktī nav reģistrēti. Pavisam Igaunijā ar šo slimību miruši 63 cilvēki.

Igaunijā kopumā veikti 121 946 testi nolūkā noskaidrot inficēšanos ar jauno koronavīrusu. Otrdien veikta 961 analīze.

0 Komentāru