Covid-19 izplatība Baltijas valstīs: Igaunijā un Lietuvā reģistrēti jauni nāves gadījumi

Pievienot komentāru
Covid-19 izplatība Baltijas valstīs: Igaunijā un Lietuvā reģistrēti jauni nāves gadījumi
LETA / INFOGRAM

Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta astoņiem cilvēkiem, kā arī reģistrēts viens nāves gadījums ar tā izraisīto slimību Covid-19, trešdien paziņojusi Veselības ministrija.

Līdz ar to Lietuvā inficēšanās ar jauno koronavīrusu konstatēta kopumā 1647 cilvēkiem. Pagājušajā diennaktī veiktas 6174 analīzes, bet pavisam Lietuvā veiktas 281 232 analīzes.

Savukārt nāves gadījumu ar Covid-19  skaits pieaudzis līdz 66, bet vēl astoņiem ar šo vīrusu inficētajiem nāves cēlonis bijis cits. Izveseļojušies 1184 cilvēki.

Igaunijā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu atklāta sešiem cilvēkiem un ar tā izraisīto slimību Covid-19 miris viens cilvēks,  trešdien paziņojis Veselības departaments.

Līdz ar to apstiprināto inficēšanās gadījumu skaits Igaunijā sasniedzis 1840, bet nāves gadījumu skaits – 66. Pagājušajā diennaktī ar Covid-19 miris 66 gadus vecs vīrietis Ziemeļigaunijas reģionālajā slimnīcā Tallinā.

1017 cilvēkiem slimības vēsture slēgta, un tas nozīmē, ka viņi ir izveseļojušies. Vēl 544 cilvēkiem pozitīvs jaunā koronavīrusa tests bijis pirms vairāk nekā 28 dienām, viņi neatrodas slimnīcā un gaida apstiprinājumu par izveseļošanos.

Pavisam Igaunijā veiktas vairāk nekā 79 000 analīzes nolūkā noskaidrot inficēšanos ar jauno koronavīrusu. Otrdien veiktas 1527 analīzes.

29 pacienti ārstējas slimnīcās, un nevienam no viņiem  nav nepieciešama plaušu mākslīgā ventilēšana.