Covid-19 Baltijas valstīs: Lietuvā apstiprināti vēl divi nāves gadījumi

Pievienot komentāru
Covid-19 Baltijas valstīs: Lietuvā apstiprināti vēl divi nāves gadījumi
LETA / INFOGRAM

Lietuvā pagājušajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta deviņiem cilvēkiem, kā arī reģistrēti divi nāves gadījumi ar tā izraisīto slimību Covid-19, ceturtdien paziņojusi Veselības ministrija.

Līdz ar to Lietuvā inficēšanās ar jauno koronavīrusu konstatēta kopumā 1656 cilvēkiem. Pagājušajā diennaktī veiktas 6750 analīzes, bet pavisam Lietuvā veiktas 287 982 analīzes.

Savukārt nāves gadījumu ar Covid-19 skaits pieaudzis līdz 68, bet vēl astoņiem ar šo vīrusu inficētajiem nāves cēlonis bijis cits. Izveseļojušies 1193 cilvēki.

Igaunijā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu atklāta 11 cilvēkiem, ceturtdien paziņojis Veselības departaments.

Līdz ar to apstiprināto inficēšanās gadījumu skaits Igaunijā sasniedzis 1851.

Nāves gadījumi ar jaunā koronavīrusa izraisīto slimību Covid-19 Igaunijā pagājušajā diennaktī nav reģistrēti. Pavisam Igaunijā ar šo slimību miruši 66 cilvēki.

1017 cilvēkiem slimības vēsture slēgta, un tas nozīmē, ka viņi ir izveseļojušies. Vēl 557 cilvēkiem pozitīvs jaunā koronavīrusa tests bijis pirms vairāk nekā 28 dienām, viņi neatrodas slimnīcā un gaida apstiprinājumu par izveseļošanos.

Pavisam Igaunijā veiktas gandrīz 81 000 analīzes nolūkā noskaidrot inficēšanos ar jauno koronavīrusu.  Trešdien veiktas  1128 analīzes.

30 pacienti ārstējas slimnīcās, bet nevienam no viņiem  nav nepieciešama plaušu mākslīgā ventilēšana.