Covid-19 Baltijas valstīs: Igaunijā un Lietuvā reģistrēti jauni saslimšanas gadījumi

Pievienot komentāru
Covid-19 Baltijas valstīs: Igaunijā un Lietuvā reģistrēti jauni saslimšanas gadījumi
POSTIMEES / SCANPIX

Lietuvā pagājušajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta trim cilvēkiem, pirmdien paziņojusi Veselības ministrija.

Līdz ar to Lietuvā inficēšanās ar jauno koronavīrusu konstatēta kopumā 1678 cilvēkiem. Pagājušajā diennaktī veiktas 1995 analīzes, bet pavisam Lietuvā veiktas 304 854 analīzes.

Ar vīrusa izraisīto slimību Covid-19 Lietuvā miruši 70 cilvēki, bet vēl deviņiem ar šo vīrusu inficētajiem nāves cēlonis bijis cits. Pēdējā diennaktī slimība nav prasījusi jaunus upurus. Izveseļojušies 1236 cilvēki.

Igaunijā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu atklāta vienam cilvēkam, pirmdien paziņojis Veselības departaments.

Līdz ar to apstiprināto inficēšanās gadījumu skaits Igaunijā sasniedzis 1870.

Nāves gadījumi ar jaunā koronavīrusa izraisīto slimību Covid-19 Igaunijā pagājušajā diennaktī nav reģistrēti. Pavisam Igaunijā ar šo slimību miruši 68 cilvēki.

1260 cilvēkiem slimības vēsture slēgta, un tas nozīmē, ka viņi ir izveseļojušies. Vēl 365 cilvēkiem pozitīvs jaunā koronavīrusa tests bijis pirms vairāk nekā 28 dienām, viņi neatrodas slimnīcā un gaida apstiprinājumu par izveseļošanos.

Pavisam Igaunijā veiktas vairāk nekā 84 000 analīzes nolūkā noskaidrot inficēšanos ar jauno koronavīrusu. Svētdien veiktas 716 analīzes.

26 pacienti ārstējas slimnīcās, bet nevienam no viņiem nav nepieciešama plaušu mākslīgā ventilēšana.