CNN pārtrauc raidīt Krievijā

Komentāri
CNN pārtrauc raidīt Krievijā
FOTO: LETA

Raidīšanu Krievijā pārtrauks ASV telekanāls CNN. Kompānijas paziņojumā teikts, ka šāds lēmums pieņemts saistībā ar nesen veiktajām izmaiņām Krievijas mediju likumos, kuru mērķis ir pastiprināt kontroli pār neatkarīgajiem ziņu medijiem.

CNN pēdējā raidīšanas diena būs 31. decembris, tomēr kanāls neizslēdz iespēju kādreiz atgriezties. Vienlaikus tiek norādīts, ka apraides pārraukšana kanāla Maskavas biroja darbību neietekmēs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jāpiebilst, ka CNN Krievijā translē maksas kabeļtelevīzija un vairāki sattelītoperatori.

CNN pārstāvnioecība Krievija tika izveidota 1983. gadā.

Pēdējo mēnešu laikā darbu Krievijā pārtraukuši vairāki mediji. Daudzi savu darbību pārcēluši uz citām valstīm. Tostarp ar daļu savas komandas uz Latviju pārcēlusies bijusī Lenta.ru galvenā redaktore Gaļina Timčenko, kas Rīgā ieveidojusi portālu Meduza.

Jauns Krievijas likums nosaka, ka ārzemniekiem var piederēt ne vairāk par 20% medija, un šāds ierobežojums apdraud dažus no respektablākajiem neatkarīgajiem medijiem.

Lielākās mediju organizācijas Krievijā pieder valstij vai atrodas ar Putinu saistītu personu kontrolē.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl