Komentāri

“Es uzņemos visu atbildību par pēdējo piecu mēnešu notikumiem. Taču mums visiem jāatzīst, ka pašreizējās problēmās vainīgi nevis pieci manas valdības mēneši, bet gan pieci gadi, kuros Grieķijai tika uzspiesta politika, kas nepalīdzēja pārvarēt krīzi,” tā Strasbūrā pauda “visa kontinenta peramais zēns”, Grieķijas premjerministrs Aleksis Ciprs.

Ciprs Strasbūrā ieradies no Briseles, kur vakar noslēdzās kārtējās “bezrezultāta sarunas” starp Grieķijas valdību un tās aizdevējiem no eirozonas. Uzrunājot deputātus, Ciprs gan ieturēja samiernieciskāku toni nekā runājot mājās sajūsmināta komunistu pūļa priekšā. Tomēr no sava pamatuzstādījuma – krīzē vainojama ir Eiropa, nevis Grieķija – viņš neatkāpās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tomēr ne visi grieķi savas valdības spēlēto krievu ruleti ar starptautiskajiem aizdevējiem uztver ar sajūsmu. Labējās opozīcijas eirodeputāts Georgios Kircos brīdina – tā dēvētais Grexit jeb Grieķijas izstāšanās no eirozonas – ir pienācis tik tuvu, kā vēl nekad. Tas valstij nozīmētu iekšzemes kopprodukta (IKP) kritumu par 25%- 35%. Citiem vārdiem sakot, Grieķija atgrieztos 30 gadus senā pagātnē, no salīdzinoši pārticīgas Eiropas valsts atkal kļūstot par nabadzīgu Balkānu provinci.

Video!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl