Komentāri

Apritējusi tieši nedēļa kopš terorakta Mančestrā, kad sprādzienā pēc amerikāņu dziedātājas Arianas Grandes koncerta dzīvību zaudēja 22 cilvēki.

Pieminot upurus un viņu tuviniekus, vietējie iedzīvotāji 29. maija vakarā centrālajā laukumā pulcējās uz klusuma brīdi. Kārtējo reizi nācies apliecināt, ka cilvēcība un atbalsts stāv pāri teroristu radītajām šausmām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kamēr cilvēki turpina sērot, darbu otrdien, 30. maijā, atsākusi ar koncertzāli savienotā Viktorijas stacija, kas uz izmeklēšanas laiku bija slēgta.

Lielbritānijas policija aizdomās par saistību ar uzbrukumu nu jau aizturējusi 14 cilvēkus. BBC ziņo, ka izmeklēšanai pakļauts arī britu izlūkdienests “MI5”. Tā redzeslokā spridzinātājs bija nonācis, turklāt dienests arī vairākkārt brīdināts par šī cilvēka ekstrēmajiem uzskatiem. Tomēr uzbrukumu tam neizdevās novērst.

Skaties.lv jau vēstīja, ka Lielbritānijas policija sestdien izplatījusi jaunas Mančestras terorista Salmana Abedi fotogrāfijas, kurās viņš redzams terorakta dienā. Video novērošanas kameru kadros Abedi redzams džinsos un tumšā jakā. Galvā viņam ir beisbola cepure, bet uz acīm brilles.

Aizdomās par saistību ar Mančestrā sarīkoto teroraktu britu policija sestdien aizturējusi vēl divus cilvēkus. Lai iekļūtu viņu mājoklī, tika veikta kontrolēta spridzināšana. Kopumā sestdien aizdomās par saistību ar teroraktu aizturēti jau 13 cilvēki. No viņiem divi ir atbrīvoti bez apsūdzību uzrādīšanas.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl