Cilvēki pamazām sāk atgūt bagāžu, kas palika Briseles lidostā terorakta dēļ

Komentāri

Viena no rūpēm, kas tagad pamatīgi nodarbina Briseles Zaventemas lidostas darbiniekus pēc otrdien notikušajiem teroraktiem, ir pamestās bagāžas savākšana un atdošana pasažieriem.

Šis darbs ir apjomīgāks nekā varētu šķist. Šobrīd vienā no kravas angāriem lidostas teritorijā jau savāktas ap 6000š somas un čemodāni, kas uzbrukumu brīdī atradās lidmašīnās vai uz bagāžas lentēm visā lidostā. Tā kā pēc sprādzieniem telpas bija jāevakuē, cilvēkiem lika mantas atstāt aiz sevis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Mēs salikām visu bagāžu šeit, lai cilvēki var to atgūt. Esam lūguši, lai pasažieri meklē informāciju mājaslapā, jo šeit ir tikai tās somas, kas atradās lidmašīnās vai jau bija tikušas reģistrētas,” stāsta lidostas pārstāvis.

Šeit pagaidām neatrast čemodānus, kas bija vistuvāk sprādzienu vietai – reģistrācijas zonai. Tie joprojām stāv, kur tikuši pamesti, līdz policija un izmeklētāji pabeigs darbu notikuma vietā. Tas nozīmē, ka arī bojāgājušo personīgās mantas tuvinieki varēs atgūt vien pēc kāda laika.

Foto

Video

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl