Cilvēki Indijā piemin nogalināto Līgu Skromani – iededz svecītes un iestāda koku

Pievienot komentāru
Cilvēki Indijā piemin nogalināto Līgu Skromani – iededz svecītes un iestāda koku
Ekrānšāviņš no video

Svētdien, 6. maijā, Indijā aizvadīts nogalinātajai Līgai Skromanei veltīts piemiņas brīdis. Cilvēki aizdedzināja svecītes, kā arī iestādīja koku.

“Dārgā māsa, es zinu, ka tu esi šeit. Es zinu, ka tu noraugies uz mums. Tu esi drošībā visu mīlošā Dieva rokās. Mana mīlestība ir mūžīga, mēs tiksimies atkal, kad laiks būs pienācis,” uzrunājot klātesošos, piemiņas brīdī teica Līgas māsa – Ilze Skromane.

Jau vēstīts, ka Indijā nožņaugtās Latvijas pilsones Līgas Skromanes slepkavībā atzinušies divi cilvēki, kuri atrodas policijas apcietinājumā.

Līga Skromane bija ieradusies Keralas štatā kopā ar māsu Ilzi, lai ārstētos pēc tradicionālajām ajūrvēdas metodēm. Līga Skromane, kura cietusi no smagas depresijas, pazuda 14.martā pēc tam, kad bija atstājusi ajūrvēdas centru Pothenkodes ciematā.

Abas māsas ir Latvijas pilsones, kuras ilgāku laiku dzīvojušas Īrijā. Ilze paziņoja medijiem, ka Līga varbūt tiktu izglābta, ja policija būtu ātri reaģējusi uz 14.marta ziņojumu par viņas pazušanu.

Sievietes ķermenis bez galvas tika atrasts Karamanas upes krastā. Par mirušās sievietes ķermeni policijai paziņojuši vietējie jaunieši, kuri bija devušies makšķerēt.