1 komentārs

Barselona šonedēļ ir uz īpaši patriotiska viļņa, pēc neatkarības referenduma un vardarbīgās Spānijas policijas rīcības, cilvēki visapkārt ir izkāruši Katalonijas karogus.

Pie mājām izkārti ir arī Eiropas savienības karogi. Cilvēki tomēr cer, ka Eiropa aktīvāk iesaistīsies situācijā, kas šobrīd radusies Katalonijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ilze Vēbere
TV3 korespondente

Šī ir viena no mazajām ielām Barselonā. Visur ir redzami Katalonijas karogi. Pie mājām ir gan Katalonijas, gan Eiropas Savienības karogi, jo tai ir varētu būt liela nozīme situācijā reģionā. Katalāņi cer, ka Eiropas Savienība varētu būt kā mediators starp Spāniju un Kataloniju.

Reaģējot uz svētdien Katalonijā notikušo referendumu, Eiropas Komisija (EK) pirmdien aicināja visas puses ātri pārorientēties no konfrontācijas uz dialogu un uzsvēra, ka vardarbībai nevajadzētu būt daļai no politikas.

TV3 Ziņas arī bija klāt preses konferencē par svētdienas demonstrāciju, ko rīko neatkarības pretinieki. Viņi saka: “Pietiek! Jāatgriežas pie veselā saprāta. Spānija ir nedalāma.”

Foto: Ilze Vēbere

Reportāža no Katalonijas TV3 Ziņās plkst. 19.00!

TOP komentāri

  • Viesturs Vecbaštiks - Spānijā
    +1 +1 0

    Viesturs Vecbaštiks - Spānijā

    Ilze Vēbere - klasisks piemērs latviskajai mazzinībai. "Žurnāliste" uzklausa tikai un vienīgi kataloniešu separātistus. Kādēļ neparunāt arī ar tiem latviešiem, kuri dzīvo Barselonā un labi pārzina situāciju? Nav izdevīgi, jo patiess vērtējums neietilps latviešu izdomātajā "Prokrusta gultā" Katalonijas viltvāržu vērtējumā? Kauns, latvieši, atbalstīt saujiņu demokrātijas ienaidnieku, kuri izdomājuši neeksistējošu "kataloniešu tautu" un grib sašķelt demokrātisku un cienījamu valsti.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl