Komentāri
Čīles galvaspilsētā pirmoreiz 20 gadu laikā uzsnidzis sniegs; iedzīvotāji palikuši bez elektrības
Foto: AFP / EPA / LETA

Vairāk nekā 280 000 cilvēku palikuši bez elektrības Čīles galvaspilsētā Santjago, kur pirmoreiz 20 gadu laikā uzsnidzis sniegs.

Pilsētas ielas klāja trīs līdz piecus centimetrus bieza sniega sega, radot transporta kustības problēmas un traucējumus energoapgādē. Šis bija lielākais sniegputenis Santjago kopš 2007. gada.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pilsēta pēdējās dienās ir pieredzējusi aukstuma vilni, gaisa temperatūrai nokrītot zem nulles pēc Celsija skalas. Par spīti daudzām problēmām, ko pie sniega nepieradušajiem čīliešiem radīja sniegs, bērni izmantoja iespēju pirmoreiz mūžā celt sniegavīrus, ko pirms tam bija redzējuši tikai filmās. Meteorologu prognozes viņiem ir iepriecinošas – sniegs turpinās snigt vēl arī rīt.

Foto: Čīli negaidīti pārsteidz sniegs

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl