Komentāri
Čīles galvaspilsētā pirmoreiz 20 gadu laikā uzsnidzis sniegs; iedzīvotāji palikuši bez elektrības
Foto: AFP / EPA / LETA

Vairāk nekā 280 000 cilvēku palikuši bez elektrības Čīles galvaspilsētā Santjago, kur pirmoreiz 20 gadu laikā uzsnidzis sniegs.

Pilsētas ielas klāja trīs līdz piecus centimetrus bieza sniega sega, radot transporta kustības problēmas un traucējumus energoapgādē. Šis bija lielākais sniegputenis Santjago kopš 2007. gada.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pilsēta pēdējās dienās ir pieredzējusi aukstuma vilni, gaisa temperatūrai nokrītot zem nulles pēc Celsija skalas. Par spīti daudzām problēmām, ko pie sniega nepieradušajiem čīliešiem radīja sniegs, bērni izmantoja iespēju pirmoreiz mūžā celt sniegavīrus, ko pirms tam bija redzējuši tikai filmās. Meteorologu prognozes viņiem ir iepriecinošas – sniegs turpinās snigt vēl arī rīt.

Foto: Čīli negaidīti pārsteidz sniegs

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki šodien 13:56

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 1

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl