Komentāri
Cigarešu ražotājs Reynolds aizliedz smēķēt savos birojos
()

ASV otrais lielākais tabakas izstrādājumu ražotājs Reynolds American paziņoja, ka aizliegs smēķēt savu biroju iekštelpās.

Uzņēmums paziņoja, ka no 2015. gada 1. janvāra konferenču telpās un liftos būs aizliegts smēķēt cigaretes, cigārus un pīpes. Līdz 2016. gadam uzņēmuma galvenajā birojā Ziemeļkarolīnas štata pilsētā Vinstonā-Seilemā un divos citos birojos Tenesī un Ņūmeksikas štatos tiks atvērtas īpašas smēķēšanai paredzētas telpas. Līdz tam uzņēmuma darbiniekiem ir atļauts smēķēt gaiteņos un slēgtos birojos. Uzņēmums uzskata, ka jaunie noteikumi respektē gan smēķētāju, gan nesmēķētāju tiesības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Reynolds American pārstāvis Deivids Hovards:
Mēs apzināmies, ka mūsdienās smēķēšanas ierobežojumi iekštelpās ir norma, tādēļ lielākā daļa cilvēku sagaida no tabakas dūmiem brīvu darba vidi. Mēs respektējam to darbinieku tiesības un izvēli, kas smēķē vai lieto citus tabakas izstrādājumus, un arī tos darbiniekus, kuri nesmēķē.

Aizliegums neattiecas uz e-cigaretēm un zelējamo tabaku.

Smēķēšana jau ir aizliegta uzņēmuma ražotnēs, kafejnīcās un fitnesa centros.
Aptuveni 20% no visiem Reynolds American darbiniekiem ir smēķētāji, atzīmēja uzņēmuma pārstāvis.
Ziemeļkarolīnā smēķēšana ir aizliegta vairumā sabiedrisko vietu, ieskaitot bārus un restorānus, taču uz Reynolds American biroju šis likums neattiecas.

Cigarešu pārdošanas apjomam krītoties, uzņēmums vēlas ieņemt vadošo pozīciju arī aizvien augošajā e-cigarešu un cigāru tirgū.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl