Cigarešu ražotājs Reynolds aizliedz smēķēt savos birojos

0 Komentāru
Cigarešu ražotājs Reynolds aizliedz smēķēt savos birojos
()

ASV otrais lielākais tabakas izstrādājumu ražotājs Reynolds American paziņoja, ka aizliegs smēķēt savu biroju iekštelpās.

Uzņēmums paziņoja, ka no 2015. gada 1. janvāra konferenču telpās un liftos būs aizliegts smēķēt cigaretes, cigārus un pīpes. Līdz 2016. gadam uzņēmuma galvenajā birojā Ziemeļkarolīnas štata pilsētā Vinstonā-Seilemā un divos citos birojos Tenesī un Ņūmeksikas štatos tiks atvērtas īpašas smēķēšanai paredzētas telpas. Līdz tam uzņēmuma darbiniekiem ir atļauts smēķēt gaiteņos un slēgtos birojos. Uzņēmums uzskata, ka jaunie noteikumi respektē gan smēķētāju, gan nesmēķētāju tiesības.

Reynolds American pārstāvis Deivids Hovards:
Mēs apzināmies, ka mūsdienās smēķēšanas ierobežojumi iekštelpās ir norma, tādēļ lielākā daļa cilvēku sagaida no tabakas dūmiem brīvu darba vidi. Mēs respektējam to darbinieku tiesības un izvēli, kas smēķē vai lieto citus tabakas izstrādājumus, un arī tos darbiniekus, kuri nesmēķē.

Aizliegums neattiecas uz e-cigaretēm un zelējamo tabaku.

Smēķēšana jau ir aizliegta uzņēmuma ražotnēs, kafejnīcās un fitnesa centros.
Aptuveni 20% no visiem Reynolds American darbiniekiem ir smēķētāji, atzīmēja uzņēmuma pārstāvis.
Ziemeļkarolīnā smēķēšana ir aizliegta vairumā sabiedrisko vietu, ieskaitot bārus un restorānus, taču uz Reynolds American biroju šis likums neattiecas.

Cigarešu pārdošanas apjomam krītoties, uzņēmums vēlas ieņemt vadošo pozīciju arī aizvien augošajā e-cigarešu un cigāru tirgū.

0 Komentāru