Ceturtdaļa pasaules bērnu dzīvo konfliktu zonās, bez ēdiena un medikamentiem

Komentāri
Ceturtdaļa pasaules bērnu dzīvo konfliktu zonās, bez ēdiena un medikamentiem
FOTO: LETA

ANO bērnu fonds nācis klajā ar šokējošiem datiem. 535 miljoni bērnu, kas ir apmēram ceturtdaļa no visas pasaules bērniem, dzīvo bruņotu konfliktu vai katastrofu skartās zonās.

ANO atklāj, ka šiem bērniem nav pieejama medicīniskā aprūpe, izglītība, pārtika vai aizsardzība pret slimībām un vardarbību. Vairāk nekā 390 miljoni bērnu, kurus skar ārkārtas situācijas, dzīvo Āfrikā uz dienvidiem no Sahāras.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat gandrīz 65 miljoni bērnu piedzīvo krīzes Tuvajos Austrumos.

ANO arī norāda, ka nemierīgā situācija Ziemeļāfrikas valstīs liecina par to, ka šie milzu skaitļi ar katru gadu palielinās. Jaunie skaitļi ir publicēti pirms ANO bērnu fonda dibināšanas 70. gadskārtas, kas tiks svinēta svētdien.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl