Ceturtdaļa pasaules bērnu dzīvo konfliktu zonās, bez ēdiena un medikamentiem

Komentāri
Ceturtdaļa pasaules bērnu dzīvo konfliktu zonās, bez ēdiena un medikamentiem
FOTO: LETA

ANO bērnu fonds nācis klajā ar šokējošiem datiem. 535 miljoni bērnu, kas ir apmēram ceturtdaļa no visas pasaules bērniem, dzīvo bruņotu konfliktu vai katastrofu skartās zonās.

ANO atklāj, ka šiem bērniem nav pieejama medicīniskā aprūpe, izglītība, pārtika vai aizsardzība pret slimībām un vardarbību. Vairāk nekā 390 miljoni bērnu, kurus skar ārkārtas situācijas, dzīvo Āfrikā uz dienvidiem no Sahāras.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat gandrīz 65 miljoni bērnu piedzīvo krīzes Tuvajos Austrumos.

ANO arī norāda, ka nemierīgā situācija Ziemeļāfrikas valstīs liecina par to, ka šie milzu skaitļi ar katru gadu palielinās. Jaunie skaitļi ir publicēti pirms ANO bērnu fonda dibināšanas 70. gadskārtas, kas tiks svinēta svētdien.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl