Komentāri
Četri cilvēki, kuriem bija jālido ar avarējušo Brazīlijas lidmašīnu, liktenīgajā reisā neiekāpa

Kolumbijā pabeigti glābšanas darbi vakar, 29. novembrī, avarējušās lidmašīnas vietā. Amatpersonas precizējušas bojāgājušo skaitu – traģēdijā dzīvību zaudējuši 72 cilvēki, bet pieci izdzīvojuši.

Sākotnēji izskanēja informācija par 75 bojāgājušajiem, tomēr atklājies, ka četri pasažieri, kuriem bija jābūt lidmašīnā, nemaz nebija iekāpuši liktenīgajā reisā.

“Meklēšanas un glābšanas operācija ir veiksmīgi pabeigta. Esam atraduši visus pasažierus, kuri atradās lidmašīnā. Pēc katastrofas izdzīvoja seši cilvēki, tomēr vēlāk viens no viņiem slimnīcā nomira. Vēl viena cietušā veselības stāvoklis ir kritisks. Sākumā izskanēja, ka lidmašīnā atradās 81 cilvēks, tomēr esam noskaidrojuši, ka četri nav iekāpuši šajā lidmašīnā un šobrīd atrodas Brazīlijā,” stāstīja Kolumbijas katastrofu pārvaldības aģentūras direktors.

Lidmašīnā atradās 68 pasažieri, tostarp Brazīlijas augstākās līgas futbola komandas “Chapecoense” locekļi, kas bija ceļā uz trešdienas maču Medeljinā, kā arī deviņi apkalpes locekļi. Aviokompānijas “Lamia” lidmašīna nogāzās aptuveni 50 kilometru attālumā no galamērķa. Medeljinas lidosta informējusi, ka lidmašīnas piloti pirms katastrofas ziņojuši par problēmām ar lidaparāta elektrosistēmu.

Lasi vēl