Komentāri
Cerības satikt savus mīļos ir zudušas visiem, pauž EgyptAir lidmašīnas pasažieru tuvinieki
FOTO: LETA

Vidusjūrā turpinās pagājušajā nedēļā avarējušās Ēģiptes aviokompānijas EgyptAir lidmašīnas atlūzu un pasažieru meklēšana. Tikmēr izmisušie pasažieru tuvinieki stāsta, ka nu jau ir zudušas jebkādas cerības, ka viņu tuvie varētu būt izdzīvojuši.

”’Cerības savus mīļos vēl kādreiz satikt ir zudušas visiem. Izmeklētāji ņem DNS paraugus no visām upuru ģimenēm, lai spētu identificēt atrastās mirstīgās atliekas. Mēs nezinām, vai ir atrasti mūsu tuvinieki, vai joprojām turpinās meklēšana,”stāsta avarējušās lidmašīnas stjuartes tēvs.

Sākotnējās analīzes norāda uz lidmašīnā notikušu sprādzienu.

Tikmēr Ēģipte paziņojusi, ka lidmašīna pirms pazušanas nenovirzījās no kursa un neveica nekādus straujus pagriezienus, tas savukārt pastiprina aizdomas, ka katastrofu izraisījuši teroristi.

EgyptAir lidmašīna ar 66 cilvēkiem uz klāja, pazuda pagājušajā nedēļā virs Vidusjūras, aptuveni 290 kilometrus no Aleksandrijas Ēģiptē.

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl