Cerība bēgļu krīzes risināšanā! Atpakaļ uz Turciju nosūtīs pirmos bēgļus

Komentāri

Cerība bēgļu krīzes risināšanā. Saskaņā ar Eiropas Savienības (ES) un Turcijas panākto vienošanos šodien no Grieķijas uz Turciju tiks nosūtīti pirmie patvēruma meklētāji.

Uz Turciju šodien nosūtīs teju piecus simtus bēgļu, kuri Egejas jūru bija šķērsojuši pēc 20. marta. Kamēr Turcijas premjerministrs Ahmets Davutoglu ar panākto vienošanos ir apmierināts un uzskata, ka Grieķijas bēgļu uzņemšana nekādā veidā neietekmēs Turcijas iedzīvotājus, vietējie ir pretējās domās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tūkstošiem Turcijas pilsētas Dikili iedzīvotāji izgājuši ielās, lai protestētu pret plānoto bēgļu uzņemšanu. Iedzīvotāji pauž bažas, ka līdz ar bēgļiem Turcijā ieplūdīs teroristi.

Marta beigās Turcija un Eiropas Savienība vienojās par 72 tūkstošu bēgļu pārvietošanu. Apmaiņā pret to Turcija saņems finanšu trīs miljardu eiro palīdzību, sarunu par iestāšanos ES atsākšanu un bezvīzu režīmu Turcijas pilsoņiem.

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl