Cenšoties izvairīties no Covid-19 ierobežojumiem, pāris Indijā sarīko vērienīgas kāzas lidmašīnā

0 Komentāru
Cenšoties izvairīties no Covid-19 ierobežojumiem, pāris Indijā sarīko vērienīgas kāzas lidmašīnā
REUTERS/SCANPIX

Cenšoties izvairīties no Covid-19 ierobežojumiem, kāds indiešu pāris noīrējis lidmašīnu, lai nosvinētu kāzas ar 160 viesiem, vēsta raidorganizācija “BBC”.

Tamilnādas štatā, kur dzīvo jaunlaulātie, nesen noteikti stingrāki Covid-19 ierobežojumi, tostarp – kāzu apmeklētāju skaits ierobežots līdz 50 cilvēkiem.

Indijas aviācijas uzraudzības dienests ir sācis izmeklēšanu saistībā ar notikušajām kāzām. Savukārt kompānijas “SpiceJet” darbinieki, kuri lidojuma laikā atradās lidmašīnā, ir uz laiku atstādināti no darba.

Uzņēmums “SpiceJet” paziņojis, ka “Boeing 737” lidmašīna noīrēta lidojumam no Madurajas uz Bengalūru caur tūrisma aģentūru  – it kā ceļojumam pēc kāzām. Klienti esot tikuši informēti par spēkā esošajiem noteikumiem un prasībām.

Kā iepriekš ziņots, pēdējās nedēļās Indijā vēršas plašumā Covid-19 otrais vilnis. Valsts veselības aprūpes sistēma ir pārslogota – slimnīcās trūkst gultu, medikamentu un skābekļa.

Indijā ar Covid-19 mirušo skaits pārsniedzis 300 000. Turklāt 100 000 nāves gadījumu reģistrēti pēdējā mēneša laikā.

Līdz ar to Indija kļuvusi par trešo valsti pēc ASV un Brazīlijas, kur koronavīrusa izraisīto nāves gadījumu skaits pārsniedzis 300 000.

Kopš pandēmijas sākuma Indijā reģistrēti 26 miljoni inficēšanās gadījumu, un šajā ziņā Indija ir otrajā vietā pasaulē aiz ASV.

Eksperti norāda, ka patiesais inficēšanās un nāves gadījumu skaits Indijā, domājams, ir daudz lielāks, jo daudzi gadījumi netiek reģistrēti
0 Komentāru