Noskaidrota iespējamā EgyptAir lidmašīnas katastrofas vieta

Komentāri

Ir identificēta iespējamā EgyptAir lidmašīnas Boing A320 katastrofas vieta, atsaucoties uz Grieķijas gaisa satiksmes dienesta amatpersonas teikto, vēsta ziņu aģentūra AFP. Lidmašīna ar  56 pasažieriem un 10 apkalpes locekļiem uz klāja avarējusi jūrā, netālu no Grieķijai piederošās Karpatosas salas, kas atrodas netālu no Krētas salas.

Kā norāda Grieķijas gaisa satiksmes pārstāvji, EgyptAir gaisa kuģi katastrofas brīdī uzraudzījuši Ēģiptes gaisa dispečeri.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā ziņots, ceturtdien, 19. maijā, ceļā no Parīzes uz Ēģiptes galvaspilsētu Kairu pazudusi aviokompānijas EgyptAir lidmašīna ar 56 pasažieriem un 10 apkalpes locekļiem uz klāja.

Karpatosas salas atrašanās vieta

Lidmašīna no radaru ekrāniem virs Vidusjūras pazudusi īsi pēc ielidošanas Ēģiptes gaisa telpā. Pēdējais signāls saņemts brīdī, kad lidmašīna lidojusi aptuveni 11,3 kilometru augstumā. Tāpat piloti nav ziņojuši par to, ka lidmašīnai būtu radušās kādas problēmas.

Lidmašīnas meklēšanā ir izvērsta plaša operācija un iesaistīti plaši aviācijas spēki.

Lidmašīna no Parīzes bija izlidojusi pusnaktī, bet kontakti ar to pārtrūka šonakt pulksten 3.45 pēc Latvijas laika.

 

Foto

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl