Komentāri
Čehijā draud izplatīt Ebolu; pieprasa miljonu eiro virtuālajā valūtā Bitcoin
()

Šantāžisti draud Čehijā izplatīt Ebolas vīrusu, ja Prāga viņiem nesamaksās vienu miljonu eiro virtuālajā valūtā Bitcoin, pirmdien paziņoja policija.

Valsts lielākā privātā televīzija pirmdien publiskoja šantāžistu e-pasta vēstuli, kas apgalvo, ka viņu rīcībā ir kāda Libērijā inficēta pacienta “bioloģiskais materiāls”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Nezināms ļaunprātis vai ļaunprāši šantažē valsti, draudot izplatīt Ebolas vīrusu,” žurnālistiem sacīja policijas priekšnieka vietnieks Zdaņeks Laube. “Jau no sākta gala šie noziedznieki cenšas sēt paniku, kas ir viņu primārais mērķis.”

Šantāžisti pieprasa vienu miljonu eiro virtuālajā valūtā “Bitcoin”, kas būtu maksājams trijās kārtās. “Noziedznieks vai noziedznieki izmanto ļoti modernas komunikāciju metodes,” atzina Iekšlietu ministrija, tuvāk neko nepaskaidrojot. Ja šantāžisti tiks notverti un notiesāti, viņiem draud līdz 12 gadiem cietumā, sacīja organizētās noziedzības apkarošanas vienības vadītājs Roberts Šlahta.

Tas, ka Čehijā varētu izplatīties vīruss, kas Rietumāfrikā prasījis teju 5000 cilvēku dzīvības, ir maz ticams, sacīja sabiedrības veselības nozares augstākā amatpersona Vladimirs Valenta.

“Vīrusa iegūšana, tā transportēšana, efektīva izplatīšana citādi nekā kontaktā ar slimnieku vai viņa fluīdiem nav pārāk reāla,” viņš sacīja žurnālistiem.

Četros gadījumos, kad Čehijā radušās aizdomas par saslimšanu ar Ebolas vīrusu, pārbaužu rezultātā šīs aizdomas kliedētas. Saskaņā ar Pasaules Veselības organizācijas datiem visā pasaulē ar Ebolas vīrusu inficējušies vairāk nekā 10 000 cilvēku.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl