Komentāri
Čehija atbalsta to, ka Kuba daļēji savu simtus miljonu lielo parādu varētu atmaksāt rumā

Kuba ierosinājusi oriģinālu ideju, kā atmaksāt tās desmitiem miljonu dolāru lielo parādu Čehijai. Amatpersonas Prāgā informē, ka parādu Kuba tiešām varētu dzēst, apgādājot čehus ar savu izdaudzināto rumu.

Parāds nav brālis, un Kuba ir parādā Čehijai apmēram 265 miljonus eiro. Ja Čehijas Finanšu ministrija pieņems Kubas piedāvājumu, čehiem Kubas rums pietiks vairāk nekā gadsimtam. Tomēr Čehija vēlas, lai vismaz daļa tiktu atmaksāta naudā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Havanas parāds ir no Aukstā kara laikiem, kad Kuba un toreizējā Čehoslovākija bija daļa komunistiskā bloka. Kubai nav daudz naudas, bet ir daudz ruma.

Čehijas Finanšu ministrija norādījusi, ka parādu ir iespējams daļēji atmaksāt ar rumu vai medikamentiem. Taču Kubas medikamenti nav sertificēti Eiropas Savienībā (ES), tāpēc atmaksa ar Čehijā iecienīto rumu varētu būt vieglāk organizējama.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl