Komentāri
Čehija atbalsta to, ka Kuba daļēji savu simtus miljonu lielo parādu varētu atmaksāt rumā

Kuba ierosinājusi oriģinālu ideju, kā atmaksāt tās desmitiem miljonu dolāru lielo parādu Čehijai. Amatpersonas Prāgā informē, ka parādu Kuba tiešām varētu dzēst, apgādājot čehus ar savu izdaudzināto rumu.

Parāds nav brālis, un Kuba ir parādā Čehijai apmēram 265 miljonus eiro. Ja Čehijas Finanšu ministrija pieņems Kubas piedāvājumu, čehiem Kubas rums pietiks vairāk nekā gadsimtam. Tomēr Čehija vēlas, lai vismaz daļa tiktu atmaksāta naudā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Havanas parāds ir no Aukstā kara laikiem, kad Kuba un toreizējā Čehoslovākija bija daļa komunistiskā bloka. Kubai nav daudz naudas, bet ir daudz ruma.

Čehijas Finanšu ministrija norādījusi, ka parādu ir iespējams daļēji atmaksāt ar rumu vai medikamentiem. Taču Kubas medikamenti nav sertificēti Eiropas Savienībā (ES), tāpēc atmaksa ar Čehijā iecienīto rumu varētu būt vieglāk organizējama.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl