Komentāri
Bruņots vīrietis ASV pagaidām neskaidru iemeslu dēļ nošauj divus policistus

Pēc divu ASV policistu slepkavības, aizturēts vainīgais. Viņš mašīnās sēdošus kārtības sargus nošāvis bez acīm redzama iemesla.

Pēc vērienīgas meklēšanas noziedznieks aizturēts netālu no slepkavības vietas. Tas ir kāds 46 gadus vecs vīrietis. Viņa rīcības motīvi pagaidām nav skaidri. Slepkava pielavījies policistu mašīnām no aizmugures un ar ieroci uzbrucis likumsargiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Starp abiem uzbrukumiem bijušas divdesmit minūtes. Varasiestāžu rīcībā nonācis arī aizdomās turamā telefons, kurā atrasti video materiāli, kā viņš agrāk sūdzas policistiem par vietējiem melnādainajiem iedzīvotājiem, kuri viņam esot iesituši. Arī abi ASV prezidenta amata kandidāti – Hilarija Klintone un Donalds Tramps pagājušonakt savās kampaņās asi nosodījuši uzbrukumus, norādot, ka tie ir nepieņemami un barbariski.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl