Parīzē aplaupa Saūda Arābijas princi

Komentāri
Parīzē aplaupa Saūda Arābijas princi

Uzbrukums Saūda Arābijas prinča konvojam notika neilgi pēc tam, kad tas atstāja vēstniecību, lai dotos uz Leburžē lidostu Parīzes ziemeļdaļā. Automašīnas izbrauca uz Parīzes apvedceļa, kur tās slēpnī jau gaidīja uzbrucēji, bruņojušies ar Kalašņikova automātiem.

Viņi nobloķēja ceļu pēdējai automašīnai konvojā, un, sagūstot vēstniecības šoferi, devās prom. Laupītāju guvums – vismaz ceturtdaļmiljons eiro skaidrā naudā, kā arī sensitīvi diplomātiski dokumenti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policijas eksperti uzskata, ka ātrums un veids, kādā tika veikts uzbrukums, liecina par pieredzējušas un labi informētas kaujinieku grupas līdzdalību.

Lai arī konvojā bija vēstniecības transports, tajā neatradās kāds valdības pārstāvis un šī iemesla dēļ tam netika nodrošināts policijas eskorts. Pats princis atradās konvoja pirmajā automašīnā. Viņa vārds netiek atklāts, Sauda Arābijas vēstniecība šobrīd atturas sniegt arī citu informāciju par šo uzbrukumu un tā iemesliem.

Izskanējusi informācija, ka tie varētu būt kaujinieki ar armijas pieredzi no kādas Austrumeiropas valsts.

Viens no BMW markas auto, kas tika izmantots uzbrukumā, vēlāk tika atrasts sadedzināts kādā Parīzes austrumdaļas piepilsētā. Noziedznieki joprojām ir brīvībā.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl