Bruņota laupīšana Francijā! No apsardzes auto nozog 70 kilogramus zelta

Komentāri
Bruņota laupīšana Francijā! No apsardzes auto nozog 70 kilogramus zelta
FOTO: LETA

Bruņota laupīšana Francijā. Pagaidām nenoskaidrotas personas uz lielceļa no apsardzes automobiļa nolaupījušas 70 kilogramus zelta 1,5 miljonu eiro vērtībā.

Zelta putekļi bija domāti rūpnieciskai izmantošanai. Policija atklāj, ka aizdomās turamie, braucot vairākās automašīnās, aplenca kravas automašīnu un nodzina to no šosejas starp Parīzi un Lionu. Viņi nolaupīja zeltu, ieslēdza divus piegādātājus kravas mašīnas aizmugurē un pirms aizbēgšanas aizdedzināja vienu no savām automašīnām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Liesmas izplatījās uz vēl trim automašīnām, kas atradās tuvumā, un aizdegšanās draudēja arī kravas automašīnai, tomēr vietējā policija ieradās laikā, lai paspētu izglābt kravas nodalījumā ieslēgtos vīriešus.

Policija meklē četrus aizbēgušos laupītājus.

Foto

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl