Bruņota laupīšana Francijā! No apsardzes auto nozog 70 kilogramus zelta

Komentāri
Bruņota laupīšana Francijā! No apsardzes auto nozog 70 kilogramus zelta
FOTO: LETA

Bruņota laupīšana Francijā. Pagaidām nenoskaidrotas personas uz lielceļa no apsardzes automobiļa nolaupījušas 70 kilogramus zelta 1,5 miljonu eiro vērtībā.

Zelta putekļi bija domāti rūpnieciskai izmantošanai. Policija atklāj, ka aizdomās turamie, braucot vairākās automašīnās, aplenca kravas automašīnu un nodzina to no šosejas starp Parīzi un Lionu. Viņi nolaupīja zeltu, ieslēdza divus piegādātājus kravas mašīnas aizmugurē un pirms aizbēgšanas aizdedzināja vienu no savām automašīnām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Liesmas izplatījās uz vēl trim automašīnām, kas atradās tuvumā, un aizdegšanās draudēja arī kravas automašīnai, tomēr vietējā policija ieradās laikā, lai paspētu izglābt kravas nodalījumā ieslēgtos vīriešus.

Policija meklē četrus aizbēgušos laupītājus.

Foto

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl