Bruņota laupīšana Francijā! No apsardzes auto nozog 70 kilogramus zelta

Komentāri
Bruņota laupīšana Francijā! No apsardzes auto nozog 70 kilogramus zelta
FOTO: LETA

Bruņota laupīšana Francijā. Pagaidām nenoskaidrotas personas uz lielceļa no apsardzes automobiļa nolaupījušas 70 kilogramus zelta 1,5 miljonu eiro vērtībā.

Zelta putekļi bija domāti rūpnieciskai izmantošanai. Policija atklāj, ka aizdomās turamie, braucot vairākās automašīnās, aplenca kravas automašīnu un nodzina to no šosejas starp Parīzi un Lionu. Viņi nolaupīja zeltu, ieslēdza divus piegādātājus kravas mašīnas aizmugurē un pirms aizbēgšanas aizdedzināja vienu no savām automašīnām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Liesmas izplatījās uz vēl trim automašīnām, kas atradās tuvumā, un aizdegšanās draudēja arī kravas automašīnai, tomēr vietējā policija ieradās laikā, lai paspētu izglābt kravas nodalījumā ieslēgtos vīriešus.

Policija meklē četrus aizbēgušos laupītājus.

Foto

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl