Komentāri
Bruņota apšaude Parīzes Elizejas laukos! Uzbrucējs nošauj policistu un pats tiek nogalināts

Nenoskaidrots uzbrucējs ceturtdienas vakarā atklāja uguni uz policistiem Parīzē Elizejas laukos, nogalinot vienu policistu un ievainojot vēl divus, līdz uzbrucēju nošāva policija.

Sākotnēji bija ziņots, ka apšaudē ievainoti divi policisti.

Uzbrucējs novietoja savu automobili iepretim policijas automašīnai, atklāja uguni un mēģināja kājām aizbēgt no notikuma vietas, turpinot šaušanu.

Policija savā tvitera kontā vēstīja, ka Elizejas lauku apkārtnē notiek policijas operācija, un aicināja cilvēkus sekot varasiestāžu instrukcijām un izvairīties no šīs apkaimes.

Kāda aculieciniece pastāstīja Francijas telekanālam BFM, ka dzirdējusi šaušanu un redzējusi vīrieša līķi uz zemes, un policija ātri evakuējusi cilvēkus no šī rajona.

Tūristu iecienīto Elizejas lauku ielu bloķēja bruņoti policisti, un trīs metro stacijas šajā rajonā tika slēgtas. Notikuma vietā ieradās vairāki desmiti ārkārtas dienestu automašīnu.

Sapieru vienība apskatīja šāvēja automobili.

Policija paziņoja, ka apšaudes apstākļi “nav noskaidroti”, bet pretterorisma prokurori sacīja, ka viņi izmeklē šo uzbrukumu.

BFM-TV ziņoja, ka uzbrucējs bijis zināms Francijas specdienestiem un ka viņa dzīvesvietā Parīzes austrumos tiek veikta kratīšana.

ASV prezidents Donalds Tramps paziņoja, ka šī apšaude Parīzē “izskatās pēc vēl viena terorakta”, un izteica līdzjūtību Francijas tautai ASV vārdā.

Lasi vēl