Komentāri
Britu premjere sola aizstāvēt ES pilsoņu tiesības Lielbritānijā
Foto: AFP

Britu premjere Terēza Meja paziņojusi, ka vienošanās par Eiropas Savienības pilsoņu tiesībām tiks noslēgta pavisam drīz.

Viņa pavēstījusi, ka sarunas nonākušas punktā, kurā drīz starp Eiropas Savienību un Lielbritāniju tiks noslēgta vienošanās par daudziem aktuālu jautājumu – kā pēc “Brexit” turpināsies Lielbritānijā studējošo un strādājošo emigrantu dzīve.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Meja norādījusi, ka viņai ir būtiski, lai līdz šim Lielbritānijā dzīvojošajiem Eiropas Savienības pilsoņiem būtu piemēroti apstākļi tur palikt, un šobrīd izskatās, ka abu pušu sarunas uz to arī virzās.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl