Komentāri
Britu premjere sola aizstāvēt ES pilsoņu tiesības Lielbritānijā
Foto: AFP

Britu premjere Terēza Meja paziņojusi, ka vienošanās par Eiropas Savienības pilsoņu tiesībām tiks noslēgta pavisam drīz.

Viņa pavēstījusi, ka sarunas nonākušas punktā, kurā drīz starp Eiropas Savienību un Lielbritāniju tiks noslēgta vienošanās par daudziem aktuālu jautājumu – kā pēc “Brexit” turpināsies Lielbritānijā studējošo un strādājošo emigrantu dzīve.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Meja norādījusi, ka viņai ir būtiski, lai līdz šim Lielbritānijā dzīvojošajiem Eiropas Savienības pilsoņiem būtu piemēroti apstākļi tur palikt, un šobrīd izskatās, ka abu pušu sarunas uz to arī virzās.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl