6 komentāri

Lielbritānijā pēc ilgāka labas uzvedības perioda skandālā iekūlies mutīgais politiķis, bijušas ārlietu ministrs Boriss Džonsons. Plašu nosodījumu izpelnījies viņa komentārs laikrakstā, kur Džonsons musulmaņu sieviešu tradicionālo galvassegu salīdzinājis ar pastkasti.

Džonsons, kurš pirms mēneša demisionēja no ārlietu ministra amata Terēzas Mejas valdībā, šonedēļ savā slejā laikrakstā “The Daily Telegraph” kritizēja Dānijas aizliegumu nēsāt parandžas. Vienlaikus gan viņš pauda, ka šis apģērbs esot pazemojošs un liekot sievietēm izskatīties pēc pastkastītēm vai banku laupītājiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tas izraisīja kritiku gan no dažādu politiķu, gan musulmaņu organizāciju puses.

 

Muhameds Šeihs
Konservatīvo musulmaņu foruma dibinātājs

Es uzskatu, ka šie vārdi radīs problēmas rasu attiecībās. Tas veicinās fanātismu mūsu valstī. Viņš bija ārlietu ministrs un šajā amatā saskārās ar musulmaņu līderiem. Viņam vajadzēja apzināties, ka šādi vārdi radīs nevēlamu rezultātu.

 

Džonsonu atvainoties aicinājusi pat daļa no viņa Konservatīvas partijas biedru, tai skaitā Meja.

Pats politiķis gan atteicies atvainoties, un tagad viņam draud toriju ētikas komisijas izmeklēšana, kas varētu rezultēties pat Džonsona izslēgšanā no konservatīvo rindām.

Džonsona aizstāvībā meties britu aktieris un komiķis sers Rovans Atkinsons: “Džonsona paustais bija gandrīz ideāls vizuāls komisks tēls un joks, par ko atvainoties noteikti nevajadzētu”.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl