Britu policijai izdevies atrast pazudušās Alises Grosas mirstīgās atliekas

Komentāri

Britu policija upē, Londonas rietumos atradusi pazudušās angļu pusaudzes Alises Grosas mirstīgās atliekas.  Oficiāli tās vēl nav identificētas.

Gaidāma vēl formāla atpazīšana un tiesu medicīnas ekspertīze, taču policija jau ir informējusi Alises ģimeni un pārkvalificējusi meitenes pazušanu par slepkavības lietu.

Lai gan Lielbritānijas mediji vēsta, ka 41 gadu vecais latvietis Arnis Zaļkalns šajā lietā ir galvenais aizdomās turamais, Skotlendjarda pārstāvji aģentūrai LETA to ir nolieguši.

Skaties.lv jau ziņoja, ka 41 gadu vecais Zaļkalns tiek turēts aizdomās saistībā ar 14 gadus vecās pusaudzes Alises Grosas pazušanu.

Par Zaļkalna atrašanās vietu nav nekādu ziņu kopš 3.septembra, savukārt Grosa bija pazudusi kopš 28.augusta. Viņa pēdējo reizi redzēta uz ietves pie Granjuniona kanāla videonovērošanas kameru uzņemtā video. Arī Zaļkalnu videonovērošanas kameras fiksējušas tajā pašā vietā, kur meiteni, tikai apmēram 15 minūtes vēlāk. Dažas dienas pēc Grosas pazušanas strādnieki kādā patiltē atrada meitenes mugursomu, kurā atradās Alises apavi un apakšveļa.

Pazudušās Grosas meklēšanas operācija ir lielākā, kādu Londona pieredzējusi kopš 2005.gada 7.jūlija terora aktiem Londonas metro un autobusā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl